Jump to content



Thermalright True Spirit 140


ssns

Recommended Posts

Πωλειται ή ανταλλαζεται με υδροψυξη η Thermalright True Spirit 140 αγορασμενη απο eworld.

Ο λογος πωλησης/ανταλλαγης ειναι οτι τα heatsink της ψυκτρας βγαινουν εκτος κουτιου και δεν μπορει να κλεισει το καπακι.

Στην αρχη δεν με πειραζε αλλα τελικα μαζευετε αρκετη σκονη λογο αυτου.

Τιμη 35ευρο

Βρισκομαι Πατρα

Θα προτιμουσα καποιον απο εδω για αμμεση συναλλαγη και να δει οτι η ψυκτρα δουλευει κομπλε.

Φιλικα Σπυρος

post-27068-1416078801,1425_thumb.jpg

post-27068-1416078801,2217_thumb.jpg

post-27068-1416078801,2744_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απλώς επιβεβαιώνω πως αν έχετε Middle/Small tower, το πιθανότερο να μη μπορείτε να κλείσετε το κουτί. Έχω κι εγώ την ίδια και παρόλα αυτά, απ΄τις καλύτερες ψύκτρες εφόσον συμβιβαστείτε.

Εγώ έχω το πλαινό καπάκι ανοιχτό για πάνω από τρια χρόνια και ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα σκόνης ή οτιδήποτε το οποίο θα μπορούσε να βλάψει τον υπολογιστή. Παράπλευρη θετική έκβαση, το κουτί ψύχεται εξαιρετικά. Αν δεν την είχα, θα ήτο η πρώτη μου επιλογή.

Συγχωρήστε με για τη απρόσκλητη παρέμβαση. Ένα 30άρι είναι κουτί -εφόσον η εξαιρετική και πλήρως αθόρυβη ψύκτρα βρίσκεται σε άψογη κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι πολυ καλη και αθορυβη αλλα λογο περιορισμενου χρονου περισσοτερο θελω να εχω την δυνατοτητα να κλεινω το καπακι ωστε να αποφυγω την ακομα περισσοτερη σκονη.Και για αυτο την δινω!

update: Μπορει να γινει και αποστολη της ψυκτρας σε ολη την ελλαδα μετα απο καταθεση!

Link to comment
Share on other sites

Bump!

Edit: Με ενδιαφερουν και πιθανες ανταλλαγες με οτι εχετε να προτινετε.

Θα με ενδιεφερε κυριως υδροψυξη οπως αναγραφω ή αλλιως καποια 17αρα οθονη ή καποιος 120αρης ssd

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.