Jump to content



προβλημα με το λαμπακι της μητρικης


Recommended Posts

οκ αστο παω σε ολικο φορματ windows 8 και 7 και οι 2 οι δισκοι φουλ φορματ, και μετα θα βαλω τον εξωτερικο δισκο μαζει με το κασπερσκι antivirus και θα δω αν εχει και εκεινος τιποτα μεσα ξερεις πως μπωρο να κανω φουλ φορματ στα windows 7; γιατι τωρα κανω φορματ τα 8 μεσω των 7 με δεξι κλικ στον δισκο διαμορφωση εβαλα το αργο να κανω αλλά στα 7 αφου λειπουν τα 8 πως θα κανω το αργο το φορματ;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εκανα το φορματ ολα καλα τωρα, ευτηχως δεν περασαν οι μολυνσεις στον εξωτερικο μου, ειχα πολυ τυχερο, εβαλα το αβιρα μαζει με το malwerebytes και ολα καλα τελικα, περασα και τα 7 μετα, το προβλημα μου ομως ειναι τωρα οτι πριν λιγο ακουσα σα να παει να σβησει ο υπολογιστης και οταν εκανα επανεκινηση ακουστηκε ο δισκος σαν να μενει λιγο ανοιχτος, επισης οταν πηγα να βαλω τα 7 στην αρχικη οθονη παλι δεν εδινε σημα στο ποντικι και το πληκτρολογιο, μηπως ρε παιδια εχει προβλημα η μητρικη μου; μηπως ειναι στα τελευταια της; τι να πω δεν ξερω, τωρα που τα εβαλα ολα και τα περασα, 3 μερες περναω προγραματα και παιχνιδια θα χει πλακα να καει η μητρικη, και την εχω μονο 8 μηνες ασροκ ειναι θα χει πλακα ρε παιδια κριμα δεν θα ειναι;:suicide2: τοση γκαντεμια; το τροφοδοτικο εχει 2 μηνες που αλαχτηκε γιατι το προηγουμενο εκανε coil whining ετρυζε ενα πυνιο μεσα, αρα γι αυτο η καμερα ανοιξε απο μονη της δεν ηταν ο ιος, ηταν δυσλειτουργια της μητρικης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.