Jump to content



PC με MS/DOS ή Windows 95/98


antonios_1980

Recommended Posts

όπως αναφέρει και το τίτλος ψάχνω PC με MS/DOS ή Windows 95/98. Σταθερό ή φορητό, με οθόνη ή χωρίς, λειτουργικό ή όχι, κάποια κομμάτια ίσως, πχ μόνο ένα κουτί. συμβολικές τιμές εκτός και αν πρόκειται για κάποιο ιδιαίτερο κομμάτι!

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις λειτουργικό ή όχι? Αν δεν ειναι λειτουργικό πώς θα καταλάβεις αν εχει msdos/windows ή όχι και τι θα το κάνεις?

Γιατι δεν κατεβάζεις αυτα που θες και να το εγκαταστήσεις για να δεις ό,τι τελωσπαντων θες ?

Link to comment
Share on other sites

τα μηχανηματα εκεινης της εποχης ειναι χαρακτηριστικα. οποιος εχει ξερει τι εννοω. λεω λειτουργικο ή μη γιατι μπορω να χρησιμοποιησω μονο το κουτι. εχεις κατι ή απλα ετσι ρωτας?

Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει ξερει τι εννοω

προφανώς δεν ξέρεις τι ζητάς

τα ms-dos/windows ειναι λειτουργικό και τα εγκαθιστας στον υπολογιστή που θες

αν θες ολοκληρο υπολογιστή πες μου ποιο μοντέλο θες και αν θες περιφερειακα/οθονη κλπ για να κοιταξω στην αποθήκη

αν θες μόνο ενα κουτι οπως γραφεις στο τελος χωρις τπτ μεσα, διευκρινησε το

Αποφασισε ποιο απο τα 3 παραπανω θες και πες μου

Link to comment
Share on other sites

εαν εχεις κατι σε desktop εκεινης της εποχης καλως. πχ καποιο ibm/compaq/... επωνυμο δλδ και πακετο οθονη-κουτι. Δεν θα πω οχι σε καποιο τετοιο μοντελο εαν το εχεις σε tower. επειδη εχω pentium 2 θα ηθελα κατι πιο μικρο. σε περιπτωση τωρα που δεν εχεις κατι επωνυμο και κομπλε, με βολευει μονο κουτι. με βολευει και κουτι χωρις να δουλευει ή σκετο κουτι. ελπιζω να σε καλυψα. πες μου τι εχεις στην αποθηκη και απο που εισαι.

ΥΓ. ξερω τι ειναι το dos, με αυτο ξεκινησα :p

ΥΓ. ισως με ενδιεφερε και κατι σε home micro πχ αμιγκα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.