Jump to content



SJCAM SJ4000 WiFi 1080P Full HD Action Camera


mikelos

Recommended Posts

ΕΙναι η γνωστή Action Cam σε wifi .Εφερα 3 καμερούλες μια εμένα και 2 για φίλους αλλά την μία δεν μπορεί να την πάρει το παιδί και την πουλάω.

Ειναι ΟΕΜ της sj4000 (απο οτι φαινεται)....οποιος θέλει μπορεί να την δοκιμάσει πρώτα.Εννοήται εχει όλα τα αξεσουάρ

Εγω είμαι ευχαριστημένος απο την αποδοσή της.Πάνω στο κουτί εχει το QR code για να κατεβάσεται το προγραμμα για android-Os για να δουλευει το wifi. Επίσης δοκιμασμένο στο σπίτι με σήμα φουλ μεταξύ δυο τοίχων.

Τιμή στα 75 ευρώ...ποιο λίγο απο την αγορά της.Το χρώμα της ειναι μώβ.

Εχει βγει απο το κουτί της μονο για να δω οτι λειτουργεί.H φωτογραφεία ειναι οταν τις εφερα

Μπορω να την στείλω παντού με ACS με 4 ευρώ έξοδα

post-10546-1416078891,2225_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν δεν ημουν σαφής αλλα η SJCAM SJ4000 WiFi 1080P Full HD Action Camera ειναι αντιγραφή της Gopro και ειναι η ποιο γνωστή αντιγραφή της.Οι γνώστες την ξέρουν όλοι και σε γειτονικά φόρουν εχουν ανοικτή δεκάδες σελίδες για αυτη :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.