Jump to content



Custom Watercooling / PoV GTX 680 / KFA2 GTX 750 Low Profile / κ.α.


LeoNaXe

Recommended Posts

Καλησπέρα Thelabίστες.

λοιπόν έχω τα κομμάτια που πλέον έχω πάρει το μεράκι τους και θέλω να τα δώσω να τα χαρεί άλλος, όλα τα κομμάτια είναι σε άριστη κατάσταση και όλα σχεδόν είναι με τα παρελκόμενα τους.

Να ενημερώσω πως η υδρόψυξη είναι ακόμα ενεργή σε υπολογιστή και αρχές της άλλης εβδομάδας θα τεμαχιαστεί για πούλημα. όποιος πάρει παραπάνω απο 3 κομμάτια θα γίνει καλύτερη τιμή (ή θα έχει δωρεάν μεταφορικά)

Μεταφορικά δέχομαι μόνο μετά απο κατάθεση σε λογαριασμό AlphaBank, Eurobank και τα μεταφορικά είναι με ACS Currier 5 ευρώ μέχρι την πόρτα σας, μεταφορικά ΕΛΤΑ Δέμα συστημένο 2.5 ευρώ. Για αξιολογήσεις όποιος θέλει μπορεί να ψάξει και απο εδώ και απο τους γείτονες. Να κλέψω δεν θέλω, να πουλήσω θέλω.

Τα κομμάτια είναι ως εξής.

WaterCooling PARTS όλα στην κούτα τους εκτός τα connectors

CPU Block : EK Supreme LTx Nicel-Plexi NCQ = 20€

VGA FullCover Block : EK-FC680 GTX - Acetal+Nickel CSQ μαζι ΚΑΙ το Backplate = 50€

Radiator : EKWB EK-CoolStream RAD XT 120 = 20€

Radiator : Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 360 = 50€

Pump : Alphacool VPP655 Single Edition = 50€

Reservoir : XSPC Acrylic Tank = 20€

Cooler : 4x Scythe Slip Stream 1900rpm 120mm = 20€

Fan Controller : Scythe Kaze Q12 KQ02-BK = 25€

Compression Fittings : 16/10 είναι απο ότι θυμάμαι της AlphaCool 6x ίσια, 4x 45μοιρών, 4x 90μοιρών και μια γωνία προέκταση = 40€

έχω και σωλήνες διάφανους που θα τα δώσω σε όποιον πάρει πολλά κομμάτια και τα χρειάζεται

Οποιος τα πάρει όλα μαζί θα τα δώσω στα 240 ευρώ Αποστολή με μεταφορική.θα προηγηθούν αγοραστές που θα πάρουν περισσότερα κομμάτια.

Μαζί με την κάρτα γραφικών η τιμή πάει στα 420 ευρώ.

Computer Parts

GPU : Point Of View GTX 680 = 200€ η εγγύηση έχει λήξει πριν απο 5 μήνες. υπάρχει απόδειξη, κουτί. τώρα είναι μαζί με την υδρόψυξη, όποιος ενδιαφέρεται να το πάρει με το block, backplate η τιμή πάει στα 230€

GPU : GTX 750 Ti KFA2 low profile = 130€ 3 μηνων αγορασμένει απο overclockers, με απόδειξη εγγυηση κανονικά.

μαζι δίνετε και το Low profile brucket. ήταν ξεχωριστή αγορά. συσκευασία δεν υπάρχει, τα παρελκόμενα ολα.

Ολα τα κομμάτια είναι στην Ξάνθη εκτώς την KFA2 που το έχω αφήσει στην Αθήνα αλλα και αυτό απο εβδομάδα θα είναι Ξάνθη. αν θέλετε αυτήν την εβδομάδα παραλαβή απο Αθήνα γίνεται.

οποιαδήποτε απορία θα παρακαλέσω να την γράφετε στην αγγελία για να το βλέπουν και οι υπόλοιπη όπως προβλέπει ο κανονισμός του φορουμ.

διευκρίνηση, τα κομμάτια θα είναι διαθέσιμα απο εβδομάδα μιας και δεν έχω ανοίξει ακόμα τον υπολογιστή. μέχρι τότε πάρτε σειρά, και πάλη ξανα λέω για οποιαδήποτε αποφυγή παρεξήγησης. όποιος πάρει παραπάνω κομμάτια έχει προτεραιότητα.

Φωτογραφία θα βρείτε στην υπογραφή μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουν φύγει τα ψυγεία ενδιαφέρομαι για τα υπόλοιπα εκτός VGA FullCover Block.Το cpu block είναι για AMD???Είδα τελικά πως δεν κάνει για AMD οπότε θέλω τα υπόλοιπα αν δόθηκαν τα ψυγεια εκτός vga fullcover block και το cpu block

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν φίλε τα ψυγεία είναι κρατημένα στον φίλο @Kostadinosfanourakis

εάν κατάλαβα καλά ενδιαφέρεσαι για τα Pump, Reservoir, Cooler, Fan Controller και Compression Fittings; και οι σωλήνες που έχω απο μένα δώρο

εάν ναι μπορώ να σου κάνω την τιμή στα 145 ευρώ και δικά μου τα μεταφορικά με ΕΛΤΑ Δέμα συστημένο μετά απο κατάθεση.

τα κομμάτια θα είναι διαθέσιμα απο την ερχόμενη εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

εάν βάλεις και το 3πλό ψυγείο δηλαδή

Pump, Reservoir, Cooler, Fan Controller, Radiator και Compression Fittings η τιμή πάει στα 190 ευρώ. θα το αφήσω στα 45 το ψυγείο δηλαδή απλά δεν θα σου καλύψω τα μεταφορικά γιατί θα το βαρύνει πολύ το δέμα. -15 ευρώ κατέβηκα, να με βοηθήσεις λίγο με τα μεταφορικά δεν βλάπτει :baby:

Link to comment
Share on other sites

Οκ φίλος δεν πειράζει. ανεβάζω εικόνες απο τα προϊόντα και ανανεώνω την αγγελία, όποιος έχει κάνει κράτηση έχει προτεραιότητα και όποιος θέλει μπορεί να κάνει κράτηση. όλα τα κομμάτια είναι πακεταρισμένα και έτοιμα για αποστολή σε όλη την Ελλάδα.

WaterCooling PARTS όλα στην κούτα τους εκτός τα connectors

CPU Block : EK Supreme LTx Nicel-Plexi NCQ = SOLD στον Axist

VGA FullCover Block : EK-FC680 GTX - Acetal+Nickel CSQ μαζι ΚΑΙ το Backplate = 50€

Radiator : EKWB EK-CoolStream RAD XT 120 = SOLD στον Kostadinosfanourakis

Radiator : Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 360 = 50€

Pump : Alphacool VPP655 Single Edition = 50€

Reservoir : XSPC Acrylic Tank = 20€

Cooler : 4x Scythe Slip Stream 1900rpm 120mm = 20€

Fan Controller : Scythe Kaze Q12 KQ02-BK = 25€

Compression Fittings : 16/10 είναι απο ότι θυμάμαι της AlphaCool 6x ίσια, 4x 45μοιρών, 4x 90μοιρών και μια γωνία προέκταση = 40€ (Θα δοθεί δώρο σωλήνας 1.5μ και μερικά κομμάτια μικρά)

Οποιος τα πάρει όλα μαζί θα τα δώσω στα 240 ευρώ Αποστολή με μεταφορική.θα προηγηθούν αγοραστές που θα πάρουν περισσότερα κομμάτια.

Μαζί με την κάρτα γραφικών η τιμή πάει στα 420 ευρώ.

Computer Parts

GPU : Point Of View GTX 680 = 190€ η εγγύηση έχει λήξει πριν απο 5 μήνες. υπάρχει απόδειξη, κουτί. τώρα είναι μαζί με την υδρόψυξη, όποιος ενδιαφέρεται να το πάρει με το block, backplate η τιμή πάει στα 230€

GPU : GTX 750 Ti KFA2 low profile = 100€ 3 μηνων αγορασμένει απο overclockers, με απόδειξη εγγυηση κανονικά.

μαζι δίνετε και το Low profile brucket. ήταν ξεχωριστή αγορά. συσκευασία δεν υπάρχει, τα παρελκόμενα ολα.

Μέχρι αύριο η γραφικών είναι αθήνα έπειτα θα είναι και πάλη στην ξάνθη

στέλνω μηνύματα σε όποιους έχουν κάνει κράτηση.

εικόνες

DSC_1461.jpgDSC_1462.jpgDSC_1463.jpgDSC_1464.jpgDSC_1465.jpgDSC_1466.jpgDSC_1473.jpgDSC_1472.jpgDSC_1471.jpgDSC_1470.jpgDSC_1469.jpgDSC_1467.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κάθισα στο ΠΣ και είδα τα μηνύματα. ένας απο γείτονα έχει ενδιαφερθεί για τα κομμάτια Pump, Reservoir, VGA Block και Fittings. εάν δεν μου απαντήσει μέχρι το μεσημέρι τα fittings θα φύγουν στον xam3l3on

μέχρι τώρα το μονό ψυγείο και το cpu block έχουν φύγει.

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Φήλε η κάρτα έχει κανονικά εγγύηση, για RAM δεν έχω στείλει ποτεέ και δεν ξέρω πως γίνεται. σκέψου το και ενημέρωσε εδώ για να ξέρουν και οι υπόλοιποι. 105 ευρώ θα βγεί με τα μεταφορικά ACS (κατάθεση πάντα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.