Jump to content



stacker 831 modding


antonis

Recommended Posts

λοιπον ανοιγω νεο thread μιας και το παλιο ειχε γεμισει με τις καλητεχνικες μου ανησυχιες ,ειπα και εγω να κανω ενα σωστο modαρισμα στο stacker .χυμα στο κυμα μεχρι να ετοιμαστει το case για να μπει το psu κατω

post-497-1414343065,0133_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο αντώνη! Το cable managment τα σπάει! Η μονη εισήγηση μου είναι να βρείς άλλη θέση στις λάμπες. Κτυπάνε λίγο άσχημα κατά τι γνώμη μου.. Να μπούν κάπου ώστε να φωτίζουν το εσωτερικό αλλα να μην φαίνονται οι ίδιες.. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..:p

Link to comment
Share on other sites

ναι η zalman εχει βαση που ποιανει και απο τις δυο μεριες την μητρικη για την κραταει επιδι ειναι λιγο βαρια .αλλα δεν το πετηχαμε με τον χρηστο στο σωστο μεγεθος και θα το φτιαξω μολις βγαλω το mobo για να βαλω το νεο .

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!

Εγω δεν κατάλαβα τι ρόλο βαράει η τρύπα πίσω από το Socket..

Για να βγάζεις την ψήκτρα εύκολα?Εχει βάση δλδ?

Για εύκολη μετάβαση απο ψύκρες με κλιπ σε αυτές με back plate ή μπλοκ για υδρόψυξη...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος Αντωνη

την διατρητη λαμαρινα/σιτα ή οτι τελοσπαντων ειναι αυτο που εχεις στους ανεμηστηρες αντι για fan guards απο που την πηρες και ποσο το μαλλι?

E-Shop 12e..νομιζω ειχε πει ο Αντωνης στον καφε.:p

Link to comment
Share on other sites

με τι μόνωσες τις άκρες τών κοψήματων για να μην κόβουν???

με ταινια για σκληρες χρησεις (4 € τα 5 μετρα :D)

omg!

12ευρα για τι μεγεθος?

ενα τετραγωνικο?

50χ50 εκατοστα εξου και το :brutal018: :D

Link to comment
Share on other sites

και ενα update με νεα βαση για τους δισκους γιατι με την προηγουμενη ο κατω δισκος ηταν πολυ ζεστος και ενα κρυψημο των cathode lights μετα απο συμβουλη του stelios

[ATTACH]2000[/ATTACH]

[ATTACH]2001[/ATTACH]

[ATTACH]2002[/ATTACH]

post-497-1414343065,7351_thumb.jpg

post-497-1414343068,4084_thumb.jpg

post-497-1414343068,4426_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.