Jump to content



Αγαπημένοι streamers


LL_NEO

Recommended Posts

Την ιδέα την πήρα όταν είδα ότι πέσανε μερικά ονόματα απο αγαπημένους streamers εδώ οπότε είπα να κάνουμε ξεχωριστό τόπικ

Δεδομένου ότι τον τελευταίο καιρό ασχολούμαι με Hearthstone οι streamers που ξεχωρίζω είναι αυτού του φυράματος.

Guardsmanbob Ήπιων τόνων (Δανός οπότε λογικό), ευγενικός, εξηγεί τι κάνει και γιατί το κάνει, πραγματικά θεωρώ ότι αυτό το παιδί αδικείται απο τα views που έχει

TrumpSC Το γεγονός ότι ο Reynard μπορεί να έχει 10k views και ο Trump απλά να κάθεται και να δείχνει το unboxing του τσάμπα pc που του έφεραν οι χορηγοί και να έχει 40k views τα λέει όλα. Guardsmanbob με μια δόση goofyness μέσα

Forsen. Ο εμπευστής του Miracoli Rogue. Δεν κάθεται να πολυεξηγεί, τρεσάρει και κανα καντήλι. Νομίζω ότι το twitch του έκοψε το λογαριασμό λόγω ρατσιστικών αστείων

EggySC2 (ή κάπως έτσι). Αμερικάνος streamer. Φετιχ του η άσπρη αθλητική φανέλα του παππού που φοράει πάντα. Κάφρος και αυτός, τα χώνει όταν ο αντίπαλος κάνει βλακεία. Αγαπημένο μου deck απο αυτόν το zoo hunter με τίτλο "Literally Stage 4 Cancer"

Bonus

wow streamer

FatBoss: Γνωστοί κυρίως απο τα walkthrough guides για τα raids του wow. Αγγλάρες του κερατά αλλά έχουν την πλάκα τους.

Love 2 hate:

Athene. Ναι ΟΚ είναι ο εμπνευστής του gaming for good αλλά........... τι Μ@λακας είναι αυτός ρε παιδιά; Για κάθε 10 λεπτά παιχνιδιού 40 λεπτά πρηξ@ρχιδίσματος για donate. Ο μόνος που με κάνει ένα τσικ πιο πολύ να θέλω να βάλω πυρωμένα καρφιά στα μάτια μου είναι ο καίλας ο φίλος του ο μούσιας.

Link to comment
Share on other sites

στα 27 μου νιώθω τόσο γέρος που δεν μπορώ να χωνέψω με τπτ αυτό στριμινγκ

δεν μπορώ να καταλάβω με τπτ γιατί να χάσω πραγματικά τόσο πολύτιμο χρόνο βλέποντας άλλον να παίζει αντί να παίζω εγώ?????:fie:

για να τον βοηθήσω να βγάλει λ7??????? omFg :fie:

σορρι για το οφφ

Link to comment
Share on other sites

στα 27 μου νιώθω τόσο γέρος που δεν μπορώ να χωνέψω με τπτ αυτό στριμινγκ

δεν μπορώ να καταλάβω με τπτ γιατί να χάσω πραγματικά τόσο πολύτιμο χρόνο βλέποντας άλλον να παίζει αντί να παίζω εγώ?????:fie:

για να τον βοηθήσω να βγάλει λ7??????? omFg :fie:

σορρι για το οφφ

ε οχι ρε αδερφέ και γέρος στα 27, μην μας μεγαλώνεις έτσι απότομα! παντρεμένος είσαι? Και εμένα δεν με αρέσει το streaming αλλά οχι γιατι είμαι 27 :p

Link to comment
Share on other sites

Guardsmanbob Ήπιων τόνων (Δανός οπότε λογικό), ευγενικός, εξηγεί τι κάνει και γιατί το κάνει, πραγματικά θεωρώ ότι αυτό το παιδί αδικείται απο τα views που έχει

Love 2 hate:

Athene. Ναι ΟΚ είναι ο εμπνευστής του gaming for good αλλά........... τι Μ@λακας είναι αυτός ρε παιδιά; Για κάθε 10 λεπτά παιχνιδιού 40 λεπτά πρηξ@ρχιδίσματος για donate. Ο μόνος που με κάνει ένα τσικ πιο πολύ να θέλω να βάλω πυρωμένα καρφιά στα μάτια μου είναι ο καίλας ο φίλος του ο μούσιας.

i agree

Σταματησα να βλεπω μιας και δεν ασχολουμε με λολ 1ο, 2ο ο Gmanbob δεν παιζει τοσο λολ πια.

Συνηθως τωρα, οποτε, βαζω τους γνωστους streamer (quickybaby, circon και κανας ακομα) του world of tanks μιας και εχω καει με το παιχνιδι.

Στον φιλο που λεει γιατι χαλαμε χρονο, προσωπικοί λογοι: βαριέμαι να παίξω, δεν έχει κατι καλύτερο youtube / tv, μαθω τακτικες κλπ του παιχνιδιου, να εχεις καποιον να μιλαει :Ρ , δεν σηκώνει το πισι-ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

στα 27 μου νιώθω τόσο γέρος που δεν μπορώ να χωνέψω με τπτ αυτό στριμινγκ

δεν μπορώ να καταλάβω με τπτ γιατί να χάσω πραγματικά τόσο πολύτιμο χρόνο βλέποντας άλλον να παίζει αντί να παίζω εγώ?????:fie:

για να τον βοηθήσω να βγάλει λ7??????? omFg :fie:

σορρι για το οφφ

Βλέποντας έναν καλύτερο παίχτη μπορείς να βελτιώσεις και το δικό σου παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

ε οχι ρε αδερφέ και γέρος στα 27, μην μας μεγαλώνεις έτσι απότομα! παντρεμένος είσαι? Και εμένα δεν με αρέσει το streaming αλλά οχι γιατι είμαι 27 :p

οχι φιλαράκι δεν είμαι παντρεμένος (είναι νωρίς ακόμα) !! :turn:

μάλλον δεν το διατύπωσα σωστά

νιώθω γέρος όχι επδ είμαι 27 αλλά επδ έχει γίνει mainstream το streaming και εγώ δεν μπορώ να δω ούτε λεπτό

Link to comment
Share on other sites

στα 27 μου νιώθω τόσο γέρος που δεν μπορώ να χωνέψω με τπτ αυτό στριμινγκ

δεν μπορώ να καταλάβω με τπτ γιατί να χάσω πραγματικά τόσο πολύτιμο χρόνο βλέποντας άλλον να παίζει αντί να παίζω εγώ?????:fie:

για να τον βοηθήσω να βγάλει λ7??????? omFg :fie:

σορρι για το οφφ

Διαφορετικός τρόπος ψυχαγωγίας είναι.

Ας πούμε, στο thelab.gr δεν μπαίνεις για να χαρτζιλικωνεται ο founder από τις διαφημίσεις και να πληρώνει τον γάτο του. Στο thelab.gr μπαίνεις επειδή εσύ το ευχαριστιεσαι και για να μάθεις κάτι παραπάνω*.

*αντε και να λες καμια καλημέρα ώρα που είναι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] ή κανα μπινελίκι στο offtopic

Δε κοιτάω τα streams για να τους δώσω λεφτά (αν και δεδομένου ότι κάτι μου προσφέρουν fine by me)

Τι μου προσφέρουν τώρα; Μα είναι απλό. Ακούς εξαιρετικούς παίχτες να σου αναλύουν τους τρόπους παιξιματός τους και για το τι κάνουν ότι κάνουν. Που σημαίνει ότι γίνεσαι και συ καλύτερος παίχτης σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Case: Corsair Obsidian 900D

Motherboard: ASUS Rampage V

CPU: Intel i7-5960X Haswell-E

RAM: Corsair Dominator Platinum 3200MHz 32GB

SSD: 2x Samsung 850 Pro-Series 1TB SSD

PSU: EVGA 1600 Watt Supernova

GPU: 2x AMD R9295 (Custom cooled with EK water blocks)

Fans: 8x Corsair AF140 LED Reds

Lighting: Custom LEDS

Radiator: 2x Black Ice GTX 420 Extreme

Cooling: Custom Liquid Cooling by Alan

και ολα αυτα για να streamαρει WoW

Twitch

τωρα ξερω που πανε τα λεφτα των subs :hehe:

τουλαχιστον για τα fps υπαρχουν ενα σωρο καλυτεροι τροποι να μαθεις κατι παραπανω ειδικα αμα εχεις περιορισμενο ελευθερο χρονο, ενας χασομερης που ξερω απο το csgo οποτε βλεπει streams τα βλεπει καθαρα για λογους ψυχαγωγιας. σε moba / mmo ισως να ειναι διαφορετικα τα πραγματα δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

και ολα αυτα για να streamαρει WoW

Twitch

τωρα ξερω που πανε τα λεφτα των subs :hehe:

τουλαχιστον για τα fps υπαρχουν ενα σωρο καλυτεροι τροποι να μαθεις κατι παραπανω ειδικα αμα εχεις περιορισμενο ελευθερο χρονο, ενας χασομερης που ξερω απο το csgo οποτε βλεπει streams τα βλεπει καθαρα για λογους ψυχαγωγιας. σε moba / mmo ισως να ειναι διαφορετικα τα πραγματα δεν ξερω.

Ε ναι για λόγους ψυχαγωγίας κυρίως παρακολουθώ και εγώ και μάλιστα δεν βλέπω καν το stream αλλά ακούω την εκπομπή, πολύ σπάνια να δω gameplay.

Streams από εκδηλώσεις όπως Ε3, Blizzcon κλπ θα κάτσω να τα δω αν βολεύει το timezone, ενώ πρωταθλήματα κλπ όχι και τόσο.

Btw είδες τα specs του pc, ο ducksauce έχει βάλει soundproof booth μέσα στο σπίτι (γκαρσονιέρα) για την εκπομπή :p

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.