Jump to content



Ati 9700!!


ΝTG

Recommended Posts

ισως ακουστει λιγο χαζο το παρακατω αλλα θα ηθελα να μαθω αν μπορω να βαλω απλους drivers ati 9700 στο λαπτοπ που εχει ναι μεν 9700 αλλα mobility!!!Aν μπορω οντως να βαλω τοτε ποιους να βαλω???(και που τους βρισκω ...καλο θα ηταν να μου πειτε)

Ευχαριστω!

*στο aquamark03 ποσο βγαζετε gfx με 9700???*

γραψτε και κανενα χρονισμο στο σκορ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μπορείς, δεν είναι το ίδιο hardware... Η ATI επίσημα δεν διαθέτει οδηγούς για τα mobility μοντέλα και σε παραπέμπει στα site των κατασκευαστών laptop. Από την άλλη, έχω δει κάποια παιδιά που προτείνουν κάποιους optimised, αλλά δεν γνωρίζω τα sites(νομίζω παίζουν omega drivers αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Link to comment
Share on other sites

τωρα ψαχνω και ειδα αυτα ακριβως που λες!!Οmega leei οτι κανουν για καθε ειδους 9700 αλλα το κανεις????Δεν εχει δοκιμασει κανεις "γνωστος"??

Παντως ποσο βγαζει η 9700 στο Αquamark03?

Link to comment
Share on other sites

η 9700 mobility δεν ειναι 9700 αλλα 9600προ , αλλα αφου ειναι unified και αυτοι , πστευω δε θα εχεις προβλημα, αλλα θα δοκιμασω σε ενα λαπτοπ φιλου και θα δουμε.. , παντως στο Amilo 1630 , με τον Α64, εβγαλε 25χχχ μονο οταν εγω με την 4600 εβγαλα 33χχχ

Link to comment
Share on other sites

papatsonis αν μπορεις (να θυμηθεις) πες μονο απο gfx τι επιασες.Να αφησουμε το cpu απο εξω!!Το ιδιο ισχυεικαι για τους υπολοιπους!!Νομιζω οτι ειναι μικρο το δικο μου νουμερακι!

Link to comment
Share on other sites

A) SUPPORTED ATI PRODUCTS

The display driver included in this package is for Microsoft Windows XP and Windows 2000. This driver may be used with ,

RADEON X800 SERIES

RADEON X700 SERIES

RADEON X600 SERIES

RADEON X300 SERIES

ALL-IN-WONDER 9800 SERIES

ALL-IN-WONDER 9700 SERIES

ALL-IN-WONDER 9600 SERIES

ALL-IN-WONDER 9200 SERIES

ALL-IN-WONDER 9000 SERIES

ALL-IN-WONDER 8500

ALL-IN-WONDER 8500DV

ALL-IN-WONDER 7500

ALL-IN-WONDER VE PCI

ALL-IN-WONDER RADEON

RADEON 9800 SERIES

RADEON 9700 SERIES

RADEON 9600 SERIES

RADEON 9550 SERIES

RADEON 9500 SERIES

RADEON 9200 SERIES

RADEON 9100 SERIES

RADEON 9000 SERIES

RADEON 8500 SERIES

RADEON 7500 SERIES

RADEON 7200 SERIES

RADEON 7000 SERIES

αυτά λένε πάντως οι drivers της ati

Link to comment
Share on other sites

και μενα οι χρονισμοι ειναι καπου εκει!!Με το ατι τοολ πηγα να δοκιμασω καποτε αλλα το σταματησα στα 475 γιατι ακομα δεν ειχα συμπηρωσει ωρα που το ειχα παρει και δεν ηθελα να το "παρω στα χερια"!!Παντως μεχρι εκει ηταν οκ!

ξαναβρηκα το ati tool : ειναι 450 /210

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.