Jump to content



Samsung Nx1000 + 20-50mm + 50-200mm + Extras


Doc1355

Recommended Posts

Πωλείται η mirrorless Samsung NX1000 με τον kit 20-50mm και τον 50-200mm.

Το kit είναι αγορασμένο 23-12-2013 από γνωστό κατάστημα της Αθήνας και έχει υπόλοιπο εγγύησης 1 χρόνο και 2 μήνες.

O 50-200mm είναι αγορασμένος από γνωστό μου και είναι εκτός εγγύησης,πεντακάθαροι και οι 2 φακοί όπως επίσης και ο αισθητήρας της μηχανής,σε άψογη κατάσταση όλα!

Το μοναδικό ψεγάδι είναι ένα στιγματάκι που έχει το σώμα στην λαβή πάνω από το logo της Samsung,το οποίο φαίνεται ελάχιστα και εννοείται πως δεν επηρεάζει την λειτουργικότητα της μηχανής...

5807 κλικ.

Στα κουτιά τους με όλα τα χαρτιά και τα παρελκόμενα,στο πακέτο συμπεριλαμβάνεται δεύτερη μπαταρία,κάρτα μνήμης SanDisk 16GB Class10,

δύο αντάπτορες για φακούς m42 και Nikon και τσάντα μεταφοράς που χωράει άνετα την μηχανή με τους 2 φακούς :)

To πακέτο προς το παρόν ΔΕΝ σπάει..

Στα 350€ όλα μαζί!!!

Παραπάνω πληροφορίες και δείγματα από την ποιότητα των φωτογραφιών που βγάζει η μηχανή, εντός αγγελίας εφόσον ζητηθεί.

Δείτε και τις αξιολογήσεις μου από δίπλα: Προφίλ Πωλητή: Doc1355 - Insomnia.gr

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που σπάσει, μια τιμούλα για την μοντούρα νικον, για τον 50-200 και τη δεύτερη μπαταρία ΑΝ είναι αυθεντική; Ευχαριστώ.

Απο 5€ ο κάθε ανταπτορας,140€ ο φακος και 20€ η μπαταρια (μη αυθεντική).

Αλλα 90% το πακέτο δε θα σπάσει,προτιμώ να κατεβάσω τιμή και να μη μου μείνει τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Απο 5€ ο κάθε ανταπτορας,140€ ο φακος και 20€ η μπαταρια (μη αυθεντική).

Αλλα 90% το πακέτο δε θα σπάσει,προτιμώ να κατεβάσω τιμή και να μη μου μείνει τπτ!

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.