Jump to content


σφραγισμενο - Twilight Struggle, Deluxe Edition - Επιτραπέζιο Παιχνιδι


CrazyAnt1416003257

Recommended Posts

Πωλειται το επιτραπέζιο παιχνίδι

Twilight Struggle The Cold War 1945-1989, Deluxe Edition 2014 απο την GMT

attachment.php?attachmentid=65116&stc=1&d=1415973547

attachment.php?attachmentid=65117&stc=1&d=1415973563

Ειναι στα αγγλικα (δεν υπαρχει ελληνικη εκδοση)

Το παιχνιδι ειναι σφραγισμενο μεσα στην ζελατινα του, αχρησιμοποιητο, οπως το παρελαβα

Ο λογος πωλησης ειναι πως, ενω το ειχα πραγγειλει και περιμενα να ερθει, μου το εκαναν δωρο φιλοι :)

Οποτε το παιχνιδι το εχω ήδη και συνεπώς αυτο περισσευει

Για οσους δεν γνωριζουν το παιχνιδι, να πως πως ειναι καρφωμενο στην πρωτη θεση στο boardgamegeek εδω και σχεδον 10 χρονια (γεγονος πολυ παραξενο μιας και προκειται για παιχνιδι του 2005!!)

Ειναι παιχνιδι στρατηγικης αποκλειστικα για 2 παικτες (ή 2 ομαδες παικτων)

Για περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να γκουγκλαρετε καθως υπαρχει και e-book και online community για παιχνιδι online

Το πουλαω οσο το αγορασα απο αμερικη, δηλαδη 75 ευρω

Τα μεταφορικα δικα μου με ΕΛΤΑ.

Αν θελετε καποια κουριερ αναλαμβανετε εξολοκληρου το κοστος αποστολης (θα αποσταλλει με χρεωση παραληπτη)

Πρακτικα γλυτώνετε τον χρονο αναμονης (ενδεικτικα να αναφερω πως παρελαβα 70 ημερολογιακες ημερες μετα απο την ημερα παραγγελείας :( )

Βρισκομαι Θεσσαλονικη-Κεντρο.

Συναλλαγη με συναντηση κοντα στο Εργατικο Κεντρο Θεσ/νικης

Αποστολες πανελλαδικα εφοσον προηγηθει καταθεση του ποσου σε τραπεζικο μου λογαριασμο

post-5087-1416078992,9919_thumb.jpg

post-5087-1416078993,0741_thumb.jpg

post-5087-1416078993,1802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιο USB καλωδιο? Ή εστω κατι που το κανει να εχει σχεση με η/υ ?

usb καλωδιο δεν εχει, αλλα εχει ψηφιακη παρουσια μεσα απο το www.wargameroom.com για online & real time παιχνιδι απο τον υπολογιστη σου, καθως και με το www.vassalengine.org, οπου επισης μπορει καποιος να παιξει online το παιχνιδι

Και αναμενεται να βγει και online εκδοση του παιχνιδιου απο την ιδια την GMT

Δεν ξερω αν τα παραπανω επαρκουν για να θεωρηθει οτι το συγκεκριμενο παιχνιδι εχει την οποιαδηποτε σχεση με Η/Υ, αλλα αν θεωρεις/-ται πως δεν εχει θεση μια τετοια αγγελια εδω μεσα, μπορειτε να την διαγραψετε

Δεν υπαρχει καποιο θεμα :magic:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.