Jump to content



πολλα firewall μαζευτηκαν


kv3d

Recommended Posts

πολλα firewall μαζευτηκαν

Mc Afee 7.0 αγοραστό

firewall των windows SP2

Firewall απο το Nforce3

Να τα αφησω να λειτουργουν ολα μαζι ,μου φαινεται σπαστικο να ζηταω αδεια, για μια σελιδα ,απο τρια προγραμματα

Εσεις τι κρατατε και τι αφηνετε απέξω?

Link to comment
Share on other sites

Πέταξέ τα ΟΛΑ και βάλε ΖoneAlarm..... Είναι ότι καλύτερο υπάρχει κατά την γνώμη μου σε Firewall .....

Eχω την δοκιμαστική έκδοση που περιλαμβάνει και Antivirus Protection και βρέθηκαν στον υπολογιστή μου malware & Spyware που περάσαν από Νorton & McAfee.....

Link to comment
Share on other sites

Me toσους τοιχους δεν σου δημιουργειται συνωστισμος και μπερδεμα ?

Παντα ειχα απορια , γιατι βαζετε τοσα πολλα firewalls ?

Δεν καταναλωνεται υπερβολικα μεγαλο μερος των πορων ?

Link to comment
Share on other sites

AN δεν έχεις DSL κράτα το πιο εύλοκο στην χρήση.

ΑΝ έχεις DSL ελπίζω το ρουτεράκι σου να έχει ενσωματωμένο FIREWALL. ( αν όχι πάρε ένα). Εγώ ευτυχώς ανήκω στην 2 κατηγορία και ησύχασα απο τα software firewalls.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Πέταξέ τα ΟΛΑ και βάλε ΖoneAlarm..... Είναι ότι καλύτερο υπάρχει κατά την γνώμη μου σε Firewall .....

Eχω την δοκιμαστική έκδοση που περιλαμβάνει και Antivirus Protection και βρέθηκαν στον υπολογιστή μου malware & Spyware που περάσαν από Νorton & McAfee.....

Συμφωνω απολυτα...

Zone alarm pro = firewall

Zone alarm security suite = firewall + antivirus

Παναλαφρο ,μικρο σε μεγεθος και πανευκολο στη χρηση

ΥΓ.τελευταιες εκδοσεις --> 5.5.062.004

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

ΑΝ έχεις DSL ελπίζω το ρουτεράκι σου να έχει ενσωματωμένο FIREWALL. ( αν όχι πάρε ένα). Εγώ ευτυχώς ανήκω στην 2 κατηγορία και ησύχασα απο τα software firewalls.

Αρκει;;; Εχω το ZyXEL 650 αρκει το Πυρινο Τοιχος του;;; + οτι εχω 3 αντισπιρε ware + νορτον 2003 ! αλλα το fire wall των windows δεν μπορω να το ενεργοποιησω

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι 1 χρόνο περίπου με dsl ...περνάνε αραιά και που κάτι λίγα spywares σαν explorer bars κτλ....τα οποία τα διώχνεις με ένα spyware. Α...και ANTIVIRUS δεν έχω.!! και δεν μπαίνει τίποτα. (βάζω το panda που και που και δεν βρίσκει τίποτα). ’ρα???

Προσωπικά δεν θέλω πολλές ρυθμίσεις.. Την ζωή μου εύκολη θέλω να κάνω όχι χειρότερη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.