Jump to content



Google play app data sync πως;


stemac

Recommended Posts

Στο αρχικο σεταρισμα του 4.4.4 rom που εβαλα στο κινητο μου εδωσε τη δυνατοτητα να κανει sync τα app data στο google account αλλα επελεξα οχι.

 

Τωρα μαλλον το χρειαζομαι για να τα μεταφερω σε καινουργιο unrooted κινητο.

Πηγα settings, backup & restore και τσεκαρα το option για app data sync, πηγα στο google account και πατησα sync now αλλα δεν ειδα να γινεται τπτ.

 

Πρεπει να κανω τιποτα ακομα; Υπαρχει τροπος να τσεκαρω αν και τι εχει κανει sync? (Στο google account μεσω browser δεν ειδα κατι σχετικο).

 

Ευχαριστω.

 

ps. αν υπαρχει αλλος τροπος χωρις να rootaro το καινουργιο πειτε μου.

pps. παλιο κινητο 4.4.4 htc desire hd, νεο μαλλον LG G3

Έγινε επεξεργασία από stemac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δώσε μερικά € και αγόρασε το titanium backup.Ίσως το κορυφαίο για αυτή τη δουλειά. Βέβαια μπορείς να ξεκινήσεις και με την δωρεάν έκδοση του που μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με περισσότερα κλικς και πιο χρονοβόρα

Link to comment
Share on other sites

 

To δοκιμασα αλλα δε δουλεψε.

 

Δώσε μερικά € και αγόρασε το titanium backup.Ίσως το κορυφαίο για αυτή τη δουλειά. Βέβαια μπορείς να ξεκινήσεις και με την δωρεάν έκδοση του που μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με περισσότερα κλικς και πιο χρονοβόρα

 

Το εχω ηδη αγορασμενο αλλα το θεμα ειναι οτι δε θελω να rootaro ακομα το νεο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να μην διάβασα καλά αλλά λέει ότι θέλει να κάνει migrate τις εφαρμογές του.Δεν αναφέρει για τα data τους.Νομίζω κιόλας. Σε unrooted κινητό ξανά λέω μπορεί να μεταφέρει τις εφαρμογές του χωρίς όμως τα data τους.

Άλλη μια καλή εφαρμογή για backup εφαρμογών χωρίς τα data τους σε unrooted κινητό είναι το es file explorer και το εσωτερικό backup του

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.