Jump to content



Natec Raven headset?


Recommended Posts

http://www.e-shop.gr/natec-hp-rav-b-mj-raven-headset-p-PER.571780

5.2€

 

Τα έχει κανείς; Δεν ρωτάω πόσο μπάσο, τι ψηλές πιάνουν, και άλλα τέτοια. Αν σου μένουν στο χέρι σε κανα μήνα χρήση με ενδιαφέρει πιο πολύ.

 

Έχω κάτι ανάλογα φτηνιάρικα της Hama τα οποία μου κάνουν "νερά" από τη μία πλευρά και επειδή βαριέμαι να ελέγχω καλωδιάκια, σκέφτομαι για εξίσου φτηνή μέχρι αηδίας αντικατάσταση.

Έγινε επεξεργασία από rastafari
Αλλαγή τίτλου σε μικρά.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ούτε για αυτά που ρωτάς, ούτε για αυτά που σου προτείνω :p Όμως υπάρχουν και αυτά εδώ της corsair με 8,20€: CORSAIR RAPTOR LH1 EVO τα οποία θα προτιμούσα μόνο και μόνο λόγω ονόματος

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει καποτε Natec  , οχι αυτο βεβαια που εχεις στο link 

Ιδιας κατηγοριας ομως του <10αρικου απλα για να chatαρω 

Παροτι ο ηχος ηταν οκευ , τα καλωδια του ηταν τοσο αθλια που μεσα σε μικρο χρονικο διαστημα σταματησε να λειτουργει το μικροφωνο 

Και στα τελευταια του (πριν το πεταξω) επρεπε να κουναω το καλωδιο συνεχεια οσπου να "ποιασουν" και τα 2 ακουστηκα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα...μάπα τα καρπούζια.

Τελικά τα corsair στα δικά μου τα αυτιά, πολύ "λίγα". Μάλλον ακόμα και με 8.20 το όνομα πληρώνεις. <_< Και υποτίθεται ότι κοστίζουν και πιο ακριβά. @@

Ο ήχος λες και είναι κούφιος και εγκλωβισμένος στο πάνω μέρος του κεφαλιού. Δεν πάει ποτέ αριστέρα ή δεξιά. ( με τα 3d surround tests κλπ).

To ίδιο φρούτο και τα NATEC. Απλά λόγο κατασκευής είναι και πιο ξεκούραστα στο κεφάλι. <_<

 

Τα hama είναι αυτά. 9.00€ στο skroutz. Απλά του κιλού. Μπροστά στα corsair και στα natec είναι πολύ πιο "γεμάτα" και στο αυτί όπως πρέπει. Άντε την ΝΑΤΕC να την κατατάξουμε στις φτηνές. Αλλά ρε Corsair. Τάπα από την hama;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.