Jump to content



spam


Guest

Recommended Posts

ναι ρε φίλε μπήκα στις ατάκες! το ήξερα ότι η καραμέλα μου μία μέρα θα εκτιμηθει.

 

Το σημείο που γράφω για καραμέλες κτλ δεν πήγαινε για σένα, αλλά το ζουμί δεν ήταν εκεί. Το ζουμί είναι αλλού που παραδέχεσαι ότι στο κόμμα υπάρχουν αργόσχολοι ψευτοαριστεροί και ενδεχομένως θα κάνουν τα πάντα για να το υπερασπιστούν, ακόμα κι αν χρειαστεί να υποβαθμίσουν τεκμηριωμένες απόψεις από ανθρώπους με ανώτατο μορφωτικό επίπεδο.

 

Αν δεν βλέπεις κάτι χυδαίο στο όλο σκηνικό, μάλλον δεν μπορώ να κάνω κάτι για να σε βοηθήσω. Λυπάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Το σημείο που γράφω για καραμέλες κτλ δεν πήγαινε για σένα, αλλά το ζουμί δεν ήταν εκεί. Το ζουμί είναι αλλού που παραδέχεσαι ότι στο κόμμα υπάρχουν αργόσχολοι ψευτοαριστεροί και ενδεχομένως θα κάνουν τα πάντα για να το υπερασπιστούν, ακόμα κι αν χρειαστεί να υποβαθμίσουν τεκμηριωμένες απόψεις από ανθρώπους με ανώτατο μορφωτικό επίπεδο.

 

Αν δεν βλέπεις κάτι χυδαίο στο όλο σκηνικό, μάλλον δεν μπορώ να κάνω κάτι για να σε βοηθήσω. Λυπάμαι.

Λυπήσου όσο θες. Δεν ανήκω σε κάποιο κόμμα (εν προκειμένω Σύριζα) ούτε θεωρησα ποτέ ότι στο Σύριζα ειναι σουπερ ουαου αριστεροι . Άσε που η παράγραφος που έκανες quote άρχιζε με τη φραση χιουμορ . Το πρόβλημα ειναι πρόβλημα κατανόησης απο μεριά σου , γι'αυτό άλλωστε ποστάρεις και όπου να 'ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Λυπήσου όσο θες. Δεν ανήκω σε κάποιο κόμμα (εν προκειμένω Σύριζα) ούτε θεωρησα ποτέ ότι στο Σύριζα ειναι σουπερ ουαου αριστεροι . Άσε που η παράγραφος που έκανες quote άρχιζε με τη φραση χιουμορ . Το πρόβλημα ειναι πρόβλημα κατανόησης απο μεριά σου , γι'αυτό άλλωστε ποστάρεις και όπου να 'ναι

 

Φαντάζομαι μπορώ να ποστάρω όπου να'ναι με την ίδια λογική που εσύ δικαιούσαι να ασκήσεις κριτική όπου γουστάρεις.

 

Κατά τα άλλα, ας απαντήσει κάποιος άλλος στο παιδί γιατί εγώ δεν προλαβαίνω.

(για να κάνω κι εγώ λίγο χιουμορ)

edit

τώρα το συνειδητοποίησα. Περίεργο πάντως που λες ότι δεν ανήκεις σε κάποιο κόμμα όπως ο συριζα, γιατί στο προηγούμενο post φάνηκε ξεκάθαρα ότι εκεί ανήκεις. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να μάθω πάντως. Αλλά χιουμορ με κάτι το οποίο δεν έχει να κάνει αλλά δείχνει ότι έχει να κάνει μόνο και μόνο για να την πεις σε κάποιον? Ε γου-του-φου......

 

(Τελικά απάντησα, σορρυ λάθος μου)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.