Jump to content



ENERMAX EG495AX, απο πού???


Freedom

Recommended Posts

...για πείτε κανένα μαγαζί (οχι αγορα on line) που να έχει το ENERMAX EG495AX-VE(W) 485W NOISE TAKER γιατί το eshop μάλλον δεν θέλει τα λεφτά μου...Δευτερα πρωί το παρήγγειλα και με πάνέ απο σήμερα σε αυριο...οπότε αν δεν με εχουν πάρει μεχρι τις 11 να μου πουν οτι θα το στείλουν σήμερα, θα ακυρώσω την παραγγελια και θα βγώ παγανιά στα μαγαζιά...

Για πειτε κανένα μαγαζί λοιπόν που ενδεχομένως να το εχει λιγότερο απο 125 ευρώ που κάνει στην Checkmate...

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 09:03]

Γειά σου βρε Freedom μάχημε....... :D

Για ρίξε και μιά ματιά στο HAC shop.........Έφερνε ENERMAX...........

Χαχαχαχαχαχαχα...

Ευχαριστώ Γιώργη πολεμικέ...

Κάτσε γιατί ακόμα είμαι σε επικοινωνία με την εταιρία κουριερ...κοιτα να δείς που θα καταντήσω να παω εγώ να το πάρω απο την εταιρία...

Link to comment
Share on other sites

Aπο οσο ξερω σε λιγες μερες θα το φερει η newtechlabs,

μαζι με πολλα πραγματα απο OCZ. ;)

κατα πασα πιθανοτητα μαζι με το ακομα πιο καινουργιο psu της OCZ... modsteam 450 και 520

Vx μνημες, ddr booster και οτι αλλο θετε ;)

NewTechLabs

TIL6459395

FAX 6459382

www.newtechlabs.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 12:24]

thansk .....αντε να δουμε ...δυσκολη επιλογη παντως ...Ocz ή Enermax....ειδωμεν .....σορρυ Freedom για το Off topic

Οχι, χωρίς πλάκα...πείτε οτι θέλετε...

Επικοινώνησα με την φακο-εταιρία κουριερ που σημειωτέον έχει το τροφοδοτικό μου 2,5 μέρες τώρα και παρόλο που είναι 15 τεράγωνα (και άν) μακρυα μου με έχουν ελαφρώς χ****νο και θα περάσω ΕΓΩ να το πάρω απο αυτους...

Μην μου κουράζονται τα παιδια μου κιόλας...

Οπότε, σοβαρά, συνεχίστε την κουβέντα για ότι θέλετε...

(α, να θυμηθώ οταν παρω στα χέρια μου το psu να ανάψω και μια λαμπάδα...αλλά μπα...καλύτερα θα "σηκώσω" μια λαμπάδα το 750 απο τα νευρα μου...&*#$%#$%#%#)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.