Jump to content



Διαφορές windows 8.1 απο Windows 8.1. Πως γινεται?


Recommended Posts

Χαιρετω! Μολις ολοκληρωσα την εγκατασταση των win 8.1 pro στο λαπτοπ και παρατηρησα διαφορες οσων αφορα στο μενου της εναρξης.... σας παραθετω φωτο για του λογου του αληθές....

 Αυτή εδώ είναι από το pc μου και αυτή εδώ είναι από το λαπτοπ...πως γινεται αυτό?????

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η διαφορά που βλέπεις γιατί εγώ ίδια τα βλέπω.. η γλώσσα, το backround, τα διαφορετικά tiles δεν είναι διαφορές που έχουν να κάνουν με το λειτουργικό αυτό καθ'αυτό.. τι άλλο που δεν βλέπω εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η διαφορά που βλέπεις γιατί εγώ ίδια τα βλέπω.. η γλώσσα, το backround, τα διαφορετικά tiles δεν είναι διαφορές που έχουν να κάνουν με το λειτουργικό αυτό καθ'αυτό.. τι άλλο που δεν βλέπω εννοείς;

Πανω γωνια δεξια  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μετα απο καποιο χαζο-update εκει μου βγαζει κουτακια αλλα δεν εκατσα να το ψειρισω (ετσι κι αλλιως καλο ειναι να ειναι up to date ακομα κι αν εχει κανενα χαζοπροβλημα που δεν επηρρεαζει)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μετα απο καποιο χαζο-update εκει μου βγαζει κουτακια αλλα δεν εκατσα να το ψειρισω (ετσι κι αλλιως καλο ειναι να ειναι up to date ακομα κι αν εχει κανενα χαζοπροβλημα που δεν επηρρεαζει)

Δεν φταιει καποιο update.

Κατι πειραξες και χαλασες τη γραμματοσειρα.

Τσέκαρε εδώ http://www.askvg.com/fix-unknown-characters-or-vertical-rectangles-are-showing-in-place-of-metro-icons-in-windows-8-start-screen-and-login-screen/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταιει καποιο update.

Κατι πειραξες και χαλασες τη γραμματοσειρα.

Τσέκαρε εδώ http://www.askvg.com/fix-unknown-characters-or-vertical-rectangles-are-showing-in-place-of-metro-icons-in-windows-8-start-screen-and-login-screen/

thanks, το εφτιαξα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.