Jump to content



ποσο να το δώσω ?


LordOfRings

Recommended Posts

Σκέφτομαι να πουλήσω το pcaki μου (μονο του κουτί) ..

Για αγορα μάλλον φορητού 64bit ή desktop 64bit ,, ,,

Το θέλει ενας φίλος .. ποσο λέτε να το δώσω αν αποφασίσω ?>..

msi k7N2D-ILSR barton 2600+ 2x512 kingston valueram pc3200 sony dvd-rom nec2500A dvd rw dl . floppy ,,,,psu 450Watt / Dual Fan(hacshop)

prolink fx 5700 , maxtor sata 80GB

τι λέτε αξίζει να το δώσω το έχω περίπου ενα χρόνο .? . .

post-523-1416071480,7252_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

’μα το δώσεις κανένα 450άρι, δεν θα χάσεις. Αλλά ίσως μπορέσεις και παραπάνω.

Μάρκα δεν έχει το τροφοδοτικό; Ή το ότι είναι από το Hacshop υποννοεί τρελά ρεύματα/γραμμές; :ρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Μάρκα δεν έχει το τροφοδοτικό; Ή το ότι είναι από το Hacshop υποννοεί τρελά ρεύματα/γραμμές; :ρ

καποια μαρκα λέει αλα ειναι ψιλο άγνωστη ,,

κατι τέτοιο ,,

psu

απο οτι θυμάμαι το είχα πάρει πάνω απο 50ευρω.

Το κουτί το είχα πάρεi γύρω στα 90ευρω και του άλλαξα τους ανεμηστήρες με αλυμινένιους. (καυ αύτα απο το hacshop ) ..

τον φίλο μου τον είπα αν αποφασίσω θα το δώσω γυρω στα 600..

τις μνημες και το nec 2500 τα πήρα το Μάρτιο ..

Link to comment
Share on other sites

Βρες κανα κορόιδο σε αγγελία και δώστου το 700 χ-α-λ-α-ρ-α.....υπάρχουν πολλά!!Εγώ έδωσα ένα celeron 1.2GHz με έναν δίσκο 20GB WD ,μια RAM της μούφατεκ 128ΜΒ,μια μητρική της MSI που δεν θυμάμαι το μοντέλο ,ένα DVD-ROM 8x και μια κάρτα γραφικών Matrox 32ΜΒ για 600!!:hehe::rofl::hehe:

Γνώμη μου τώρα αλλά γιατί δεν κρατάς το pcάκι σου και θες να το δώσεις;;Στη θέση σου θα το κράταγα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.