Jump to content



VIPER IS HERE!!!


viper1442169065

Recommended Posts

Ωραίος, ακριβώς το ίδιο ψυγείο και ανεμιστήρα έχω και εγώ :D, Aυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πόσταρες MEM Bandwidth, Επίσης στράβωσε λίγο τις PCI γιατί σου κόβει ροή έτσι όπως εχεις τσακίσει τους σωλήνες.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ακριβώς το ίδιο ψυγείο και ανεμιστήρα έχω και εγώ :D, Aυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πόσταρες MEM Bandwidth, Επίσης στράβωσε λίγο τις PCI γιατί σου κόβει ροή έτσι όπως εχεις τσακίσει τους σωλήνες.

Kαλως η κακως ποσταρα.Εχεις να κανεις καποιο σχολιο για το bench η οχι?Αυτο με νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος mr!

ενα βαψιματακι στο κουτι πιστευω θα το εκανε κατα πολυ πιο ομορφο,αν δε βαριεσαι πρεπει να το κανεις!!!

Οντως ειναι τερας το fan,φανταζομαι οτι εκτος απο πολα cfm θα εχεις κ εξισου πολα db!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ viper τελικα epox η abit εχεις; :103:

Ειδες το fanaki της μητρικης και επαθες πλακα,ε?Η αληθεια ειναι οτι καποιες φωτο ειναι τραβηγμενες απο παλια που ειχα 1 8rda+ v.1.0.Αλλα απο 27/10/2003 ειμαι με Abit.

MAX MHZ

2465.JPG

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.