Jump to content



Το δικο μου συστημα...


Rommel

Recommended Posts

LOL Nazz λες η φανα να ειναι η Katsumi??? :055: :055:

Τοτε θα κανει καλη ψυξη!

Mπραβο Στραταρχη μια χαρα εισαι εκει πανω τον ανεβασες τερμα τον Barton κι αν βαλεις (αλλα εγω ειμαι ανωμαλος γενικως και ΨΨΨπαθης) δυο γομαρια φανες 12 Χ 12cm 0.60Α που εχω εγω ωστε να ψυχουν ολη τη μητρικη απο την καρτα γραφικων κι ανω τοτε θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα αλλα περισσοτερο θορυβο τεσπα ειχα πει και παλιοτερα οτι δε με ενοχλει καθολου ο θορυβος LOL τα βραδυα αν εχω χαμηλα τις φανες με πιανει πονοκεφαλος και δε μπορω να κοιμηθω......

Anyway AMD RULEZ ασχετα αν μου εχει ζαλησει τον ερωτα ο Α64 λογω διαφορων ασταθειων (η Epox τα κανει ολα)......

Link to comment
Share on other sites

παρε dfi sean.στο extreme γινεται πανικος kati 400ρια ειδα ....

τωρα οσο για το ρουφαει σμπρωχνει ας μην συνεχισουμε για ευνοητους λόγους....δεν θελω να κλεψω και την δουλεια απο τα κατσουμι labs...

Link to comment
Share on other sites

Mπα Nazzz θα κατσω στα αυγα μου εστω κι ετσι καλα ειμαι δεν αξιζει θα τα δεις εδω αργοτερα τωρα θα κλεισω εχω κατι δουλειες...........

Οντως τα σεβεσαι τα Katsumi Labs κανουν σοβαρη κι υπευθυνη δουλεια! :116: :116:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.