Jump to content


Ερώτηση για CREATIVE MUVO2-1.5GB (ή άλλα MP3 players)


Freedom

Recommended Posts

Χαιρετώ άπαντες...

Είμαι κάτοχος ενός Napa Mp3 Player και συγκεκριμένα του 326...σε γενικές γραμμες είναι μια χαρά αλλά θα ήθελα κάτι είτε με flash memory (256 ή 512MB δεν μου φτάνουν) είτε με ενσωματομένο σκληρό δίσκο...

Μετά απο λίγο ψαξιμο και διαβάζοντας τα specs (και την τιμή!!!) είμαι σχεδόν σίγουρος οτι τι CREATIVE MUVO2-1.5GB μάλλον κάνει για μένα...εχει τελικά σκληρό δίσκο ή παιζεται κάτι άλλο? (flash memory σίγουρα δεν είναι)

Το έχει κανένας? Εντυπώσεις? Αντέχει στους κραδασμους? (η χρήση του θα είναι πολύ σκληρή)...

Εχει να προτείνει καποιος κάτι διαφορετικό στην ιδια τιμή με το Creative (200ευρώ τελική) με χωρητικότητα πάνω από ενα GB?

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

ΥΓ: Καλώς σας βρήκα...πρώτο post...

Link to comment
Share on other sites

σορυ, δεν έχω Αγγλικά αυτή τη στιγμή:

τα ΜΟΥΒΟ 1,5-4 Γκιγκα είναι με δίσκο

από ποιότητα ήχου και αντοχή στους κραδασμούς είναι μία χαρά

πιστεύω ότι είναι πολύ καλή επιλογή

απλώς εξέτασε την περίπτωση να δώσεις 50 ευρώ παραπάνω και να πάρεις το 4αρι - πιστεύω ότι αξίζει σαν απόδοση προς τιμή

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι αξίζει να πάρεις τον 4ρι γιατί με άλλα 50 (100 δηλαδή) πέρνεις τον 20αρι zen xtr. Δεν έχει δηλαδή καλή απόδοση ανά τιμή.

Αν δε θες να δώσεις πάνω απο 200€ πάρε το Muvo2 αλλίως παρέ το zen x με 300 που έχει 20πλάσιο σκλήρό και μεγαλύτερη οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω το muvo 1.5gb και θέλω να το πουλήσω!Για οτι θες ρώτα.Το πήρα φετος

απο πλαισιο, έχει και εγγυηση.Εμένα με βόλεψε αρκετα απο net cafe στο σπιτι!

(Αναγκάζομαι να το πουλήσω γιατι μαζεύω λεφτά για πολυεφέ κιθάρας :035: :020: :ylsuper: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.