Jump to content



H Zalman συνεχίζει την παράδοση....


JimmyFox

Recommended Posts

Αντε ρε παιδιά τέτοια πράγματα η zalman?επειδή εγώ για τροφοδοτικά δεν ενδιαφέρομαι μετά το antec έλεγα για καμια ψύκτρα αλλά να μην το επειχηρησω?

με λίγα λόγια τα χάλια της περιορίζονται στα τρφοδοτικά η και σ'άλλα προιόντα της ?

Link to comment
Share on other sites

To 400άρι καλό για τα λεφτά του? Εγώ τελευταία τιμή που θυμάμαι γι'αυτό ήταν €99+ΦΠΑ όταν το 420W Chieftec κάνει γύρω στα €70....

Όσο για τα fans, καλά είναι. Τρομερά θορυβώδη σε full speed (~3000rpm) αλλά αθόρυβα όταν τους βάζεις την αντισταση (~1900rpm).

to chieftech παιζει σε δικη του κατηγορια αποδοσης/τιμη μην το συγκρινεις με τα "αλλα"....εγω το ειδα το ζαλμαν να δουλευει σε φορτομενο συστημα με αρκετο πουσαρισμα και δεν εδειξε να μασαει....90 ευρο τελικη αν θυμαμαι το ειδα σε ενα περιοδικο προσφατα ...οσο για τα φανακια ελεος,απλα φανακια ειναι.....εχεις ακουσει κανα 80αρη tt στις 5000? :018:

Link to comment
Share on other sites

Σαν καλοριφερ ειναι απο εμφανιση και σαν καλοριφερ γινεται μετα απο μια ωρα λειτουργιας.

(((σοβαρα μιλαω)))

Ειδατε μεσαιες θερμοκρασιες που εχει ?

αν οχι μη δειτε.............................

Δεν αξιζει μια...Αχρηστο και αυτο οπως και ολα αυτα που εχει βγαλει αυτη η εταιρια...

:):) :051: :027:

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε παιδιά τέτοια πράγματα η zalman?επειδή εγώ για τροφοδοτικά δεν ενδιαφέρομαι μετά το antec έλεγα για καμια ψύκτρα αλλά να μην το επειχηρησω?

με λίγα λόγια τα χάλια της περιορίζονται στα τρφοδοτικά η και σ'άλλα προιόντα της ?

Αν δεν απατωμαι το Zalman το 400αρι κανει καπου 100 ευρω τελικη οποτε βαλε 30 ακομη και παρε το Enermax 465 Watt που ειναι πολυ Power κι οσοι με ξερετε ειμαι λατρης των τεραβολτ......... :031:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.