Jump to content


Monitor widescreen απο laptop


Jimmy@

Recommended Posts

Ξερει κανεις παιδια πως να μετατρεψω το desktop μιας οθονης απο το laptop που ειναι 3:2 σε 4:3 ?

Δεν μπορω να τρεξω παιχνιδια.Καλη για DVD, αλλα παιχνιδια προβλημα :022: :022:

Link to comment
Share on other sites

Jimmy καλως ήρθες στο pctechnology. Ένας από τους κανόνες είναι να μην γράφουμε σε greekenglish οπότε αν μπορείς διόρθωσε το post σου.

Σχετικά με το ερώτημά σου, σε έναν HP που το έχω δοκιμάσει άλλαζε μόνη της η οθόνη την αναλιγία της. Για δώσε τίποτα χαρακτηριστικά του φορητού σου σχετικά με τηn κάρτα γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Prokopas για την απάντησή σου. Συγγνώμη για τα greekenglish. Το Φορητό είναι το HP COMPAQ nx 7010 με κάρτα γραφικώ την ATI RADEON MOBILITY 9200 64 ΜΒ RAM. Δεν έχω βρει τίποτε σχετικό στα properties της κάρτας. Το UNREAL Tournament 2004 είμαι τυχερός και έχει ανάλυση που είναι στην δικιά μου αναλογία. Άλλα παιχνίδια όμως δεν το έχουν και είναι χάλια.... Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.