Jump to content



ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ WEBCAM...


viper1442169065

Recommended Posts

το καλυτερο μεχρι 40 ευρω.

Προτεινετε καποια μαρκα που εχετε δοκιμασει και ξερετε οτι κανει δουλεια.Δε με ενδιαφερει να ειναι και φωτογρ. μηχανη, μονο να εχει καλη απεικονιση και γρηγορη μεταφορα εικονας (οσο ειναι δυαντον)

Link to comment
Share on other sites

ΨΨΨπαθη κι εγω αυτην αγορασα τελικα 37Ε τελικη τιμη οι εικονες που τραβαει καλουτσικες ειναι οπως ειδες σε διαφορα ποστ που εχω κανει αλλα μη φανταζεσαι και κατι το τελειο τεσπα τα αξιζει τα χρηματα της.....

Οπως κι αν χρειαστει να τραβηξω καμμια ΨΨΨ σκηνη LOL θα ειναι παγιδευμενο το δωματιο μπορει να τραβηξει LOOOOOOOOOOOOOOOOL

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και αυτή στο e-shop

http://www.e-shop.gr/sql/show_per.phtml?id=PER.60209

LOGITECH QUICKCAM MESSENGER RETAIL

Ανάλυση σταθερής εικόνας: 640x480.

Ανάλυση εικόνας βίντεο: έως 640 x 480 pixels (σε σύστημα με 500MHz επεξεργαστή και άνω).

Τύπος οπτικού αισθητήρα: CMOS.

Ενσωματωμένο μικρόφωνο: ΝΑΙ.

Μορφή εικόνας βίντεο: AVI.

Μέγιστος αριθμός πλάνων βίντεο: έως 30fps (σε σύστημα με 500MHz επεξεργαστή και άνω).

Σύνδεση: θύρα USB.

Συνοδευτικό λογισμικό:ImageStudio software με Free Logitech

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτη που σου προτειναμε (την Creative) τις ιδιες προδιαγραφες εχει αλλα LOL 30fps @@ρια ειναι χανει οταν κανεις γρηγορη κινηση οποτε να ΨΨΨ με μικρο rate αν κανεις live videoσκοπηση......... :077: :077:

Επισης κι η ποιοτητα της εικονας ειπαμε χανει λαδια κι αυτη και φυσικα επηρεαζεται σημαντικα κι απο το φωτισμο ομως πριν κανεις καψιουρ το βιντεο εχει πριβιου αρα καλιμπραρεις την καμερα και μετα βουρ! :036: :036:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και αυτή στο e-shop

http://www.e-shop.gr/sql/show_per.phtml?id=PER.60209

LOGITECH QUICKCAM MESSENGER RETAIL

Αυτη που προτεινεις ειναι καλυτερη απο την Creative?

Και ποσα μοντελα εχει η Creative?Πως ξερω ποια να επιλεξω?

Μια που εχω δει απο Crypto λεει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Ενα μοντελο εχει η Creative απ' οτι ειδα τωρα ειπαμε το μοντελο ειναι μπ**ρντελο αν εσυ σκοπευεις να κανεις high ποιοτητα εικονας αλλα για μια καλουτσικη θα σου βγει καλη..........

Οσο για την αλλη (την Crypto) δεν την ξερω αλλα απ' οτι ειδα μαλλον ειναι λιγο καλυτερη απο την Creative στην τελικη μπορεις να πεις του μαγαζατορα να τις τεσταρει στα ματια σου (USB ειναι)......

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι για μενα τα καλυτερα μοντελα που υπαρχουν μεχρι 40Ε:

TRUST SPACE CAM 320

Q-TEC WEBCAM 300 USB 2.0

LOGITECH QUICKCAM MESSENGER RETAIL

Και αυτη της crypto αξιζει περισσοτερο απο ολες τις αλλες αλλα δεν θυμαμαι ποσο ακριβως εχει.

Link to comment
Share on other sites

38Ε κοστιζει κι η Crypto κι απο οτι καταλαβα εκανα @@ρια που πηρα την Creative γιατι υπολειπεται εναντι της Crypto σε αποδοση βλεπεις εμπιστευτηκαμε το μεγαλο ονομα που εβγαζε τοσα χρονια multimedia περιφερειακα............

Τεσπα......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΠΑιδες παω το πρωι να παρω webcamera.Τελικα συμφωνειτε οι περισσοτεροι οτι η Crypto SeeU+ ειναι καλυτερη απο την Creative Nx Pro και απο τη LOGITECH QUICKCAM MESSENGER RETAIL????

Η τιμη της ειναι στα 38 τελικη???

-------------------------------------------------------------------

Τελικα αγορασα στα 40 Ευρω τη Logitech Clicksmart 310 που ειναι και digital camera.Μου ειπαν οτι σε θεμα webcamera ειναι ακριβως τα ιδια με τις αλλες που κοιταγα.

Οποιος πιστευει οτι μειονεκτει σε καποιο τομεα σε σχεση με τη Creative Nx Pro ή τη Crypto SeeU+ ας μου το πει συντομα καθως εχω δικαιωμα να την αλλαξω αν την επιστρεψω αμεσα, χωρις να ανοιξω το κουτι της.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.