Jump to content



Νεο LG 1915 ... καλο αλλα σβήνει ....


WeaseL

Recommended Posts

Πριν απο μια βδομαδα πηρα το μονιτορ ... καλο δε λεο (αλλα εχουν ακομα δρομο για να φτασουν τα CRT ..ασχετο)

το συνδεσα αμεσως στο pc ΟΛΑ καλα ........:D

εχτες εκανα format , ολα καλα ... αλλα μολισ βαζω τουσ ντετονατορ .. μετα την επανεκινηση το μονιτορ σβηνει !!!!:dots: μπαινω safe mode βγαζω τους drivers το μονιτορ αναβει :blink:

εχω την 9800pro (tis club3d ειναι αν θυμαμαι καλα) και δοκομσα πολλουσ detonators απο 4.12 και πισω ......αλλα δεν καταφερα να το κανω να δουλεψει:(

..........για πειτε καμια ιδεα

Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο πρόβλημα με μια SONY CRT 15" πρωχριστιανική επειδή δεν υποστήριζε υψηλό refresh rate... Τελικά τη λύση τη βρήκα στο site της Microsoft:

...Εμ, δεν θυμάμαι ποιά ήταν... :tw:

Link to comment
Share on other sites

:( .... δοκιμασα αλλες αναλυσεις αλλα τιποτα ....:bye:

...το ωραιο εινε οτι το monitor δουλευει με μια 5200 που εχω ....

:boxed:

...οταν κλεινει μου βγαζει μηνημα ~power saving mode~

τροφοδοτικο εχο ενα Herolchi 425 alla ολα αυτα συνεπεσαν με μια αναβαθμισουλα που εκανα ..και σκεφτομαι μηπος θελει κανα μεγαλυτερο ($#%@$*&$^&)

Link to comment
Share on other sites

To "power saving mode" που σου βγάζει είναι απολύτως φυσιολογικό και δεν έχει να κάνει με το τροφοδοτικό. Έτσι είναι οι περισσότερες για να μην σου πώ όλες οι οθόνες και απλώς άλλες στου βγάζουν και μήνυμα ανώ άλλες δεν σου βγάζουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 16:09]

To "power saving mode" που σου βγάζει είναι απολύτως φυσιολογικό και δεν έχει να κάνει με το τροφοδοτικό. Έτσι είναι οι περισσότερες για να μην σου πώ όλες οι οθόνες και απλώς άλλες στου βγάζουν και μήνυμα ανώ άλλες δεν σου βγάζουν...

χμμμ.... να υποθεσω οτι φταιει η 9800προ ??

με την μιζερη 5200 δουλευει σε οτι αναλυση και να την βαλω ......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.