Jump to content



dual layer dvd's


vazelo1442169074

Recommended Posts

Η τιμη των 9€ ειναι πολυ χαμηλη ακομα και για τις τιμες που εχω δει στο εξωτερικο για verbatim. Τα φθηνοτερα που εχω πετυχει ειναι καποια ritek στη γερμανια για 6€ και δυστυχως δεν στελνουν στην ψαροκωσταινα. Ισως να τα εχουν προμηθευτει φθηνοτερα με καποιο τροπο.

Η τιμη του πλαισιου ειναι γενικα αναμενομενη και σχετικα νορμαλ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως καλό θα ήταν να τους γινότανε κανένα συγκριτικό τεστ να βλέπανε εάν αξίζουν να τα πάρουμε ή όχι!? Εάν τα έχει πάρει κάποιος, ας μας πει τι λένε τα Dvdinfo Pro και το Nero CD Speed για αρχή. :045:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως καλό θα ήταν να τους γινότανε κανένα συγκριτικό τεστ να βλέπανε εάν αξίζουν να τα πάρουμε ή όχι!? Εάν τα έχει πάρει κάποιος, ας μας πει τι λένε τα Dvdinfo Pro και το Nero CD Speed για αρχή. :045:
Τι ακριβως θελεις το MID ή scan μετα την εγγραφη του? Το 1ο μπορω να το κανω και τωρα το 2ο θα πρεπει να περιμενεις λιγο ;)
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως θελεις το MID ή scan μετα την εγγραφη του? Το 1ο μπορω να το κανω και τωρα το 2ο θα πρεπει να περιμενεις λιγο ;)

Ουσιαστικά θέλω να δω τις πληροφορίες που βγάζει στο media info στο DVD info Pro σχετικά με το τι είναι, όπως πχ έχω βάλει εδώ για τα ΤΥ.Ακόμα με το nero για να δούμε ποιότητα εγγραφής (ουσιαστικά στα διαγνωστικά τεστ που έχει αναφέρομαι).:)

Link to comment
Share on other sites

οκ here ya go. Για τα τεστ θα πρεπει να περιμενεις γιατι δεν υπαρχει simulation για τα +R media δεν θελω να σπαταλησω καποιο ακομα. Περιμενω να μου ερθουν και καποια traxdata DL+R media, θα ποσταρω και για αυτα οταν τα εχω στα χερια μου :)

post-48-1442173771,838_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οκ here ya go. Για τα τεστ θα πρεπει να περιμενεις γιατι δεν υπαρχει simulation για τα +R media δεν θελω να σπαταλησω καποιο ακομα. Περιμενω να μου ερθουν και καποια traxdata DL+R media, θα ποσταρω και για αυτα οταν τα εχω στα χερια μου :)

Και αυτό για αρχή είναι καλό.Βλέπω πάντως ότι από το 8.5 τελικά τα 7.9 είναι διαθέσιμα :104: :104:

Όσο για τα τεστ σίγουρα όλοι περιμένουμε να δούμε κατά πόσο αξίζει κανείς να πάρει ένα dl dvd, για να κάνει "backup" την ταινία που έχει ή να την κάνει με το dvd shrink πχ.Πιστεύω ότι αυτό θα ενδιέφερε επίσης πολύ κόσμο....

Link to comment
Share on other sites

οκ here ya go. Για τα τεστ θα πρεπει να περιμενεις γιατι δεν υπαρχει simulation για τα +R media δεν θελω να σπαταλησω καποιο ακομα. Περιμενω να μου ερθουν και καποια traxdata DL+R media, θα ποσταρω και για αυτα οταν τα εχω στα χερια μου :)

Go .... go .... go for it ....hemispasm ..... :056:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.