Jump to content



INNOVATOR MIDI TOWER DLX WINDOW 400W αξίζει;


gto234

Recommended Posts

Με €59 δε βρίσκεις κάτι καλύτερο αλλά από τη στιγμή που μιλάς για Α64 δε νομίζω να τσιγκουνευτείς ένα καλό κουτί και τροφοδοτικό. Υπάρχει η εύκολη λύση του Chieftech από το Πλαίσιο (tower + PSU) ή το HEC-6A19 + ένα καλό τροφοδοτικό (πχ Chieftech ή HEC άνω των 350W)

Link to comment
Share on other sites

Το chieftec το έχω και αν και έχω μείνει ικανοποιημένος απο αυτά που προσφέρει έχει δύο βασικά μειονεκτήματα για μένα.Το 360W τροφοδοτικό του κάνει θόρυβο(για τα δεδομένα τα δικά μου πάντα).Το κουτί πρέπει να ζυγίζει γύρω στα 15Kg!Θεόβαρο!

Το ΗΕC 6A19 που πωλείται;

Link to comment
Share on other sites

Το chieftec το έχω και αν και έχω μείνει ικανοποιημένος απο αυτά που προσφέρει έχει δύο βασικά μειονεκτήματα για μένα.Το 360W τροφοδοτικό του κάνει θόρυβο(για τα δεδομένα τα δικά μου πάντα).Το κουτί πρέπει να ζυγίζει γύρω στα 15Kg!Θεόβαρο!

Το ΗΕC 6A19 που πωλείται;

To 360W το είχα και δεν έκανε θόρυβο. Καθάρισε το. Το κουτί ζυγίζει γύρω στα 12-13 κιλά και είναι ενδεικτικό της ποιότητάς του.

Το HEC το είχα πάρει από τη Στουρνάρη. Σχεδόν όλα τα μαγαζιά το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω καθαρίσει μια φορά αλλά κάνει τον πιο πολύ θόρυβο στο αθόρυβο σχετικά συστημα μου(με 2 8ρηδες σε 7 volt και αυτόν του τροφοδοτικού).Για το βάρος έχει χρειαστεί να τον μεταφέρω μερικές φορές και παιδιά μου έχει βγεί η πίστη.Έβριζα τη στιγμή και την ώρα που το αγόρασα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.