Jump to content



ACER AL 1714S καλή;


gto234

Recommended Posts

Παιδιά είμαι στο ψάξιμο "φθηνής" 17ρας TFT και είδα αυτή στο e-shop

http://www.e-shop.gr/sql/show_per.phtml?id=PER.168700

Έχει 14ms response time contrast 350:1 kai brightness 370cd/τμ

Την έχει κανείς να μου πει αν αξίζει τα λεφτά αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Δεν την εχω αλλα την εχω δει απο κοντα σε καποιο καταστημα υπολογιστων.

Για τα λεφτα της καλη ειναι.Απο εκει και περα σαφως υπαρχουν και καλυτερες στις 17" αλλα θα χρειαστει να βαλεις λιγο πιο βαθια το χερι στην τσεπη...

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι σε ποιο ακριβως την ειχα δει αλλα καπου στη Στουρναρη σιγουρα.

Καλο και αγιο το response time αλλα δεν ειναι μονο αυτο που κανει μια οθονη <<καλη>>.Υπαρχουν αρκετοι παραγοντες.

Σιγουρα περα απο τα τεχνικα χαρακτηριστικα που διαβαζεις για καθε οθονη, καλο ειναι (αν εχεις τη δυνατοτητα) να πας και να τις δεις απο κοντα (διπλα διπλα) μαλιστα και να κρινει και το ματι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Tην είδα στο multirama αλλά οχι σε λειτουργία.Καλά θέλουν πολύ ξύλο οι πωλητές.Του λέω "γίνεται να την ανοίξουμε να την δω;" μου λέει "μισό λεπτό,ααα δεν γίνεται υπάρχει πρόβλημα με τα καλώδια".Είπα ευχαριστώ και έφυγα.Κάλά δεν τους νοιάζει που διώχνουν τους πελάτες μεσα απο τα χέρια τους;Οχι οτι θα αγόραζα απο το κλεφτοrama αλλά λέμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.