Jump to content



WMA copy protection


georgeks78

Recommended Posts

To digital rights management μας εφαγε, εχω κατι τραγουδακια που εκανα ριπ απο cd με τον media player 9 ο οποιος ειχε απο default στις επιλογες το copy protection. Οταν το καταλαβα ηταν αργα και βαριομουνα να τα ξαναριπαρω. Εγινε μια στραβη με το pc Και εκανα φορματ και φυσικα πανε οι αδειες τωρα δεν τα παιζει παει να συνδεθει στο ιντερνετ για να παρει αδεια. Υπαρχει τροπος να παρακαμψω- αφαιρεσω τη προστασια? Εννοειται πως προκειτε για τραγουδακια που εχω σε cd και original αλλα βαριεμαι το βαλε βγαλε δισκακια γιατι τα ακουω συχνα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάποιο τρόπο και έτσι την είχα πατήσει και εγώ. Προσωπικά σου προτείνω να κατεβάσεις τον Media Player 10. Έχει πολύ πιο πολλές ρυθμίσεις στο ripping και μάλιστα σε αφήνει να κάνεις rip και σε MP3 πράγμα που νομίζω ο 9 δεν σε άφηνε να κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς, δεν νομίζω να τα καταφέρεις... από ότι διάβαζα στο net, δεν γίνεται....

Για δοκίμασε αυτά που λέει εδώ δεν κατάλαβα όμως αν είναι προυπόθεση να έχεις τις άδειες για να δουλέψει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.