Jump to content



ENERMAX EG495AX...από πού???


Freedom

Recommended Posts

...για πείτε κανένα μαγαζί (οχι αγορα on line) που να έχει το ENERMAX EG495AX-VE(W) 485W NOISE TAKER γιατί το eshop μάλλον δεν θέλει τα λεφτά μου...Δευτερα πρωί το παρήγγειλα και με πάνέ απο σήμερα σε αυριο...οπότε αν δεν με εχουν πάρει μεχρι τις 11 να μου πουν οτι θα το στείλουν σήμερα, θα ακυρώσω την παραγγελια και θα βγώ παγανιά στα μαγαζιά...

Για πειτε κανένα μαγαζί λοιπόν που ενδεχομένως να το εχει λιγότερο απο 125 ευρώ που κάνει στην Checkmate...

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε θα σε βοηθήσω, μπορώ να σου πω πως στάθηκες άτυχος. Εγω το πήρα απο το eshop και μέσα σε 1 ημέρα το είχα στα χέρια μου (η παραδοση έγινε με γενική ταχυδρομική). Άσε που είμαι και στην κομοτηνή.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω, ξέρω...

Εδώ και 2+ μερες δεν είναι πρόβλημα του eshop αλλά της εταιρίας που ανέφερες...το ενδιαφέρον είναι οτι εδώ και 2+ μέρες το τροφοδοτικό είναι 15 τετράγωνα μακριά μου και οχι να μου το στείλουν, ουτε τηλ να με ρωτήσουν ποτε να μου το στείλουν δεν με πήραν...

Μετά απο μερικά τηλεφωνηματάκια κανόνισα να πάω ΕΓΩ απο αυτους να το παραλάβω...τουλάχιστον να το έχω μέσα στο 2004 και οχι το 2007...

Να σαι καλά πάντως...

Λογικά κατά τις 5 θα πάω να το πάρω το ευλογημένο...

Link to comment
Share on other sites

Ασε εγω έχω άλλο πρόβλημα με το e-shop. Τους έστειλα πριν κανα μήνα κατι μνήμες να μου τις αλλάξουν, οι μνήμες έχουν πάει αλλά κανείς δεν πήγε στο ταχυδρομείο να τις πάρει. Πήγα στο ταχυδρομείο να επιβεβαιώσω οτι έφτασαν Αθήνα και μου είπαν πως έχουν φτάσει εδώ και καιρό. Οπότε και οι 2 έχουμε πρόβλημα.... λολ εγώ όμως είμαι 100% σίγουρος πως θα τις πάρω το 2005.

Link to comment
Share on other sites

Καλά ας αφήσουμε αυτό το θέμα γιατί μου ανεβαίνει η πίεση...

Γιααααααααα πες εντυπώσεις απο το τροφοδοτικόπουλο...

Ευχαριστημένος??? Θυμάσαι πόσες απολήξεις molex (οχι sata κλπ κλπ) εχει???

Γιατι κάτι μου λέει οτι θα χρειαστώ και καμιά 30αριά σπλιτάκια για να κάνω την δουλειά μου...

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι οχι. Λολ. Το τροφοδοτικό είναι απλα ΚΟΡΥΦΑΙΟ. καλα σε συγκριση με εκεινο το νο-ναμε που ειχα και εσακασε οταν έδωσα 1,550 vcore δε θα μπορουσα να πω τιποτα άλλο. Πάντως έχει ένα κάρο καλώδια. Με το ζόρι χωρεσαν στο τέλειο κουτι που έχω. Τι να τα κάνεις τα 30 σπλιτάκια ελεος τι εχεις πια.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, το έβαλα, επιτέλους...

Η +12 εφτιαξε, οι διακυμάνσεις της ανω του 3% εξαφανίστηκαν και ολα φαίνονται σουπερ...

Παρατήρησα πάντως οτι υπάρχουν διακυμάνσεις ανω του 3% (λίγες φορές) στην +3.3V...

Αλλά δεν πειράζει...

Αντε, επιτέλους...τωρα που καλύφθηκα απο psu αρχισα stability test...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.