Jump to content



Aopen EX65PE "μονταρισμένο" (ή μήπως μΑνταρισμένο?)


Freedom

Recommended Posts

Ναι κύρίες και κύριοι...δεν είναι βόας δεν είναι κροταλίας...είναι το υπερφυσικό μου baby pc...

Θαυμάστε την εργονομία...

Θαυμάστε την χωροταξία...

Θαυμάστε την αρμονία του συνόλου...

post-116-1442173966,463_thumb.jpg

post-116-1442173966,4998_thumb.jpg

post-116-1442173966,5427_thumb.jpg

post-116-1442173966,5813_thumb.jpg

post-116-1442173966,6264_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως το βλέπω καταλαβαίνω ότι έχει πέσει πολύ μελετη στην σχεδίαση και στην εκπόνηση του όλου σχεδίου ώσυε να αποδόσει τα μέγιστα.Και μάλιστα πρέπει να πήρε μέρες και ποlύ εργατικό δυναμικό το όλο project!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ξαναπέστο...

4 εβδομάδες μου πήρε για να καταλήξω σε αυτή την θεάρεστη "σύνθεση"...γιατί μην μου πείς...σαν μπουκέτο λουλουδια δεν είναι???

Και ξέρεις τί είναι να ψάχνεις για κάρτα γραφικών με κοκκινο pcb και χρύσο ψυκτρόνι, για να "ταιριάζει"???

Το ξέρεις οτι μου έχουν μπεί ιδέες να βαψω τον "εξωτερικό" σκληρο μώβ ??? (λες και οι άλλοι 2 είναι εσωτερικοι, αλλά λέμε τώρα)

Μην σου πώ να ρίξω και τα Liteon σε κανα κουβά με χλωρίνη και 5-6 χρώματα να γίνουν τουρλού-τουρλου ψυχεδελικά...

Αλλά έτσι είναι...αυτό που δεν καταλαβαίνουμε το κοροιδευουμε...

Και ερωτώ εγώ υμάς (αλλά και ημάς και κιμάς)...ποίος ο λόγος να έχεις ένα μεγάλο κουτι αραγε....

(χριιιιιτς, χριιιιιτς...ξύσιμο κεφαλης)

Link to comment
Share on other sites

Βρε φρίντομ γιατί απλά δεν έβγαζες τα πάντα έξω και ν'αφήσεις μέσα την υδρόψυξη ας πούμε???

Πάντως πραγματικά πολλή δουλειά...

Υδρόψυξη???

Ποιά υδρόψυξη τζάνεμ'???

Βρε μπας και πόσταρα λάθος φωτογραφίες....

Για κάτσε να δώ...

Link to comment
Share on other sites

Όχι τις σωστές έβαλες.Αλλά με μισό μάτι (το υπόλοιπο 1+1/2 έτσουζε πάρα πολύ για να μείνει ανοιχτό) και το μυαλό στο τρίτο όνειρο φαντάστηκα το σύστημα με υδρόψυξη και όλα τα στοιχεία πλην της υδρόψυξης έξω.Πάντως πολύ δουλειά.Μπράβο για την υπομονή σου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.