Jump to content



CREATIVE INSPIRE P380


alek333

Recommended Posts

Σκέφτομαι να αγοράσω τα παραπάνω ηχεία CREATIVE INSPIRE P380. Τα έχει κάποιος γενικα τα ηχεία της CREATIVE είναι καλά? Τα θέλω για κανα mp3 στο χαλαρό και κανα παιχνιδάκι επίσης. Δεν αναζητώ την ηχητική τελειότητα ή τις τρελές εντάσεις. Μου προτείνετε κατι άλλο στην ίδια τιμή 40-50 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αγοράσω τα παραπάνω ηχεία CREATIVE INSPIRE P380. Τα έχει κάποιος γενικα τα ηχεία της CREATIVE είναι καλά? Τα θέλω για κανα mp3 στο χαλαρό και κανα παιχνιδάκι επίσης. Δεν αναζητώ την ηχητική τελειότητα ή τις τρελές εντάσεις. Μου προτείνετε κατι άλλο στην ίδια τιμή 40-50 ευρώ?
Tα έχω εγώ. Μία χαρά είναι.Βέβαια δεν έχω τρελές απαιτήσεις. Παρόλα αυτά εμένα μου φαίνονται αρκετά δυνατά για το δωμάτιο που τα έχω.

Βέβαια αν έπαιρνα τώρα ηχεία, θα κοιτούσα και τα http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=30&Nav_Section_Id=911&Catalog_Id=1&Product_Id=83701&Merchant_Id=1&sts_cid=3

ALTEC LANSING 220 για να γλυτώσω κανένα καλώδιο.

Link to comment
Share on other sites

τα ηχεια αυτα τα πηρα στην μικρη μου αδερφη..απο οσα τα ειδα κ τα ακουσα σε DVD και 1-2 games,ειναι μια χαρα( κ φτηνα).τιμια αγορα ..

οσο για τα καλωδια,μην υπερβαλουμε..δεν νομιζω να ειναι τοσο προβλημα..περι ορεξεως ομως..

για κοιτα κ αυτα: http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=30&Nav_Section_Id=911&Catalog_Id=1&Product_Id=221806&Merchant_Id=1&sts_cid=3

καλες αγορές!

Link to comment
Share on other sites

οσο για τα καλωδια,μην υπερβαλουμε..δεν νομιζω να ειναι τοσο προβλημα..περι ορεξεως ομως..

Δεν υπερβάλουμε καθόλου. Κάτω από το γραφείο μου είναι σωρός τα καλώδια. Βέβαια θα μου πεις, τα καλώδια των ηχείων σε μαράνανε; Είναι πάντως περισσότερα απ ότι αν έχεις δύο απλά ηχειάκια.
Link to comment
Share on other sites

Τα Ρ380 τα έχω ακούσει και είναι μια χαρά για τα λεφτά τους! Το μόνο κακό τους είναι πως δεν έχουν είσοδο για ακουστικά (κάποιος βέβαια μπορεί να μην τη χρειάζεται, αλλά καλό είναι να υπάρχει). Τα Τ3000 που πρότεινε ο sofos μου φαίνονται σαν η εξέλιξη των Ρ380 οπότε καλά πρέπει να είναι. Επιπλέον έχουν είσοδο για ακουστικά και ρύθμιση μπάσων από το τηλεκοντρόλ (τουτέστιν δε χρειάζεται να σκύβεις :D ). Εγώ αυτά θα έπαιρνα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.