Jump to content



OCZ powerstream 420- e-shop


bibis1442169099

Recommended Posts

το συγκεκριμένο τροφοδοτικό που έχει το e- shop είναι η eu έκδοση με active pfc?? τα έχει λίγο μπερδεμένα! στον τιτλο του προιόντος λέει ότι είναι active ενω στα χαρακτηρηστικά ότι είναι passive! εγώ τι να πιστέψω?Μήπως ξέρει κανένας

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμένο τροφοδοτικό που έχει το e- shop είναι η eu έκδοση με active pfc?? τα έχει λίγο μπερδεμένα! στον τιτλο του προιόντος λέει ότι είναι active ενω στα χαρακτηρηστικά ότι είναι passive! εγώ τι να πιστέψω?Μήπως ξέρει κανένας
Mην εμπιστεύεσαι ποτέ το τι λένε τα site των μαγαζιών. Το e-shop έχω παρατηρήσει και σε άλλες περιπτώσεις ότι κάνει λάθη.

http://www.ocztechnology.com/products/power_management/ocz_powerstream_power_supply

Active PFC είναι. ;)

Kαι έχει και 5 χρόνια εγγύηση. :103:

***We offer 3-year unlimited warranty supported by OCZ Technology’s exclusive PowerSwap™ program with proof of purchase; additional 2-year limited warranty covers repair (Customer is responsible for shipping costs to return thier PSU to OCZ).
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή να το παραγγείλω? είσαι σιγουρος ότι το e- shop έχει το active?

γιατί βλέπω στο site της ocz υπάρχει και η άλλη έκδοση! βασικά εμένα με ενδιαφέρει πιο πολύ να είναι 24 pin που μόνο η international εκδοση

Link to comment
Share on other sites

Αμερικάνικη είναι η εταιρεία; Αναφέρει καθαρά πάντως ότι η International Version είναι Active PFC. Περισσότερες λεπτομέρειες δεν μπορώ να ξέρω, αλλά θα βασιζόμουνα σε αυτό.

Αν έχεις αμφιβολίες πάντως κάνε ένα τηλέφωνο στο e-shop ή στο mgmanager αν προτιμάς.

To φέρνουν και αυτοί.

ActivePFC**

**International Version Only

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.