Jump to content



ΜΝΗΜΕΣ 2GB ΓΙΑ 450€


arcor

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Έχει τις gskill και είναι και στο κέντρο της Αθήνας!!! Το είδα και δεν το πίστευα... Έχει ίδιες τιμές με το pc memory αλλά δεν μπλέκεις με πιστωτικές κλπ.

199 Eυρω για το 2*1GB DDR2 τελικη τιμη με φπα ειναι δυνατον?

Εχει ψωνισει κανενας ποτε απο κει?

Link to comment
Share on other sites

@papas: thnx man, θα το ψάξω!

2 ερωτησούλες: μπορεί να προτείνει κάποιος ;ένα 2gb kit με όσο το δυνατόν χαμηλότερα timmings, ακόμα και με πολλά voltια (το mobo δίνει μέχρι 4v)?

Και κάτι άλλο: Οι F1-4000USU2-2GBHZ της g.skill ξέρει κανείς στα 400 τι timmings πιάνουν?

EDIT: Τι διαφορά έχουν οι F1-3200PHU2-2GBZX από τις F1-3200BIU2-2GBHX? Εκτός από το γεγονός ότι οι ΗΧ είναι 60€ ακριβότερες?

Link to comment
Share on other sites

tracer = teh SUCK!!

Ουτε καν διαλεγμενα δεν ειναι (δηλαδη ποσο πιο διαλεγμενα να πανε απο 250 σε 1gb dimms?? :p

Τα καλυτερα σκορ στο XS ειναι με "απλες" ballistix...

Papas, ειπες οτι της πηρες απο την crucial... εδω http://www.crucial.com/uk/store/listmodule.asp?family=DDR&tabid=DDR+PC4000 τις εχουν 250 λιρες=370 ευρω...

Εσενα πως σου βγηκαν 300 ευρω τελικη??

Link to comment
Share on other sites

300 συνολο. Οχι απο γνωστο μου τις παραγγειλα και θα τις εχω λογικα την αλλη βδομαδα κατευθειαν σπιτι. Απο σιτε της crucial το επισημο.

Ειπα απο γνωστο μου. Εχει κ αυτος γνωστο σε αποθηκες. Αναφερθηκα οτι κ απο το επισημο σιτε τις βρισκεις. :112:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.