Jump to content



Car hard drive?


Braveheart1980

Recommended Posts

Εχετε ιδεα ή κανα λινκ για το αν και κατα ποσο μπορω να βαλω hard disk drive στο πορτ-μπακαζ μου και να το φορτωσω με mp3?

Πριν απο λιγο ειδα εναν 10 ολοκληρα gb (!!) της Kenwood που κοστιζε ΜΟΝΟ 900 ευρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ημαρτον!

Ή φτιαχνω εναν μονος μου (με τη βοηθεια σας βεβαιως-βεβαιως!) ή θα γραφω 4 cdακια τη βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

ενας κανονικος δισκος στην πρωτη λακουβα.........................................................................

καταλαβαινεις οτι δεν ειναι τοσο απλο...πιο ευκολο θα ηταν κατι σε flash drive να το συνδεσεις,αλλα θελει χρονο...και δεν εχουμεε!!

Link to comment
Share on other sites

λακουβα??εγω εχω ριξει κατι μπουνιες στους wd και δεν εχουν παθει τιποτα!!δεν παιζει προβλυμα μιας και ξερω ταριφα που εχει pc εδω και ενα χρονο στο ταξι και δεν εχει κανενα προβλυμα!(τα laptop πως αντεχουν?)

Link to comment
Share on other sites

Για δισκο σκεφτομαι σκληρο απο laptop

Μεχρι και iPod σκεφτηκα να παρω αλλα αφενος ειναι κομματακι ακριβο,αφετερου εχει μολις 60 gb μεγιστη χωρητικοτητα,και δυστυχως δε μπορω να αναβαθμισω το δισκο του κθως δεν ειναι 2,5'' οπως των laptop αλλα 1,8'' !!

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και εγω μια ερωτηση γιατι στο τομεα αυτον μαλλον πασχω ... θα αναγνωριζει το στερεοφωνικο του αυτ/του το σκληρο και θα παιζει mp3 απο εκει? Υπαρχουν συγκεκριμενα μηχανηματα με αυτο το feature ή το υποστηριζουν όλα?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και εγω μια ερωτηση γιατι στο τομεα αυτον μαλλον πασχω ... θα αναγνωριζει το στερεοφωνικο του αυτ/του το σκληρο και θα παιζει mp3 απο εκει? Υπαρχουν συγκεκριμενα μηχανηματα με αυτο το feature ή το υποστηριζουν όλα?

Σωστή ερώτηση το πρώτο πράγμα που μου ήρθε και μένα στο μυαλό μόλις διάβασα το thread. Επιπλέον έχεις σκεφτεί καθόλου τι δουλειά χρειάζεται για την τοποθέτηση του συνολικού συστήματος στο πορτ-μπακαζ. Χώρια απο αυτό συνυπολόγιζε έξοδα εγκατάστασης και φυσικά έξοδα καλωδίων που βεβαίως τα "καλής" ποιότητας τζούζουν στην τιμή. Εγω πιστεύω ότι με ένα καλό mp3 player θα μπορούσες να είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι και εγω σοβαρα

Η εγκατασταση δεν ειναι προβλημα!Πιανουν τα χερια μου και εχω αρκετα εργαλεια.Μονο τα καλωδια θα πληρωσω

Τωρα παω να κοιταξω το manual του στερεοφωνικου μου μπας και βγαλω ακρη

Cd changer παντως παιρνει

Ιδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.