Jump to content



X800xt PCI-E?????????????


Nick The Greek1442169091

Recommended Posts

Pε παιδιά εδώ και καιρό προσπαθώ να βρω την x800xt και δεν την βρίσκω σε pci-e τι γίνετε μήπως ξέρετε που μπορώ να την βρω. Kάτι άλλο τι λέτε 6800gt η x800xt ??? Επίσης ας μου πει κάποιος την τιμή τις x800xt γιατί δεν έχω ιδέα. Το μονο που ελπίζω είναι να είναι κάτω από 550e !!

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα την χ800 xl.Αν και δεν την έχω ακόμα στα χέρια μου για να σου πω ακριβής εντυπώσεις ένα άρθρο που διάβασα ήταν αρκετο για να με πείσει(με τη συγκατάθεση του spresv πάντα).

Εδώ είναι το link και δεδομένου της τιμής της η οποία δεν ξεπερνά τα 370Ε έναντι 420+ μιας 6800GT είναι μια καλή αγορά.Το μόνο μειον είναι η μη υποστήριξη pixel και vertex shader 3.0.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που το ξερει???

Την ειχανε και στο χωριο του στην Ναυπακτο???

Sorry λάθος μου......

Τα ηνία τα άφησα στον spresv και αυτός με τη βοήθεια και τη συμβουλή του SLN μου πρότεινε την κάρτα που προανέφερα.

Υ.Γ:Λόγω βιασύνης υπέπεσα στο παράπτωμα αυτό και ζητώ την κατανόηση του φίλτατου SLN.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.