Jump to content



Corsair Voyager


sa1901

Recommended Posts

Με αφορμή την αγορά της οθόνης μου από την Γερμανία, βρήκα την ευκαιρία να αγοράσω και μερικά "μπιχλιμπίδια" που εκεί τα βρίσκεις φτηνότερα.

Πήρα λοιπόν το USB Flash Drive Corsair Voyager 2GB στην τιμή των 140€. :098:

Οι εντυπώσεις μου είναι άριστες. Μου άρεσε πολύ περισσότερο στο χέρι μου η αίσθησή του, από ένα Trascend που έχω. Όλο το περίβλημά του είναι λαστιχένιο και αντέχει στους κραδασμούς από πτώσεις. Στα χαρακτηριστικά του λέει ότι είναι και αδιάβροχο, αλλά δεν έχω πρόθεση να το τεστάρω αυτό. :050:

Συνοδεύεται από μία προέκταση USB, CDάκι με drivers και instructions και λουράκι μεταφοράς.

Δοκίμασα να γράψω ένα αρχείο 635ΜΒ και το ολοκλήρωσε σε 45 δευτερόλεπτα.

Το μόνο που μένει είναι να του βάλω λειτουργικό και να το κάνω bootable σύμφωνα με τις οδηγίες του mefistofelis

:055:............. To συνιστώ ανεπιφύλακτα.

post-21-1442174055,178_thumb.jpg

post-21-1442174055,2028_thumb.jpg

post-21-1442174055,2686_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και να φανταστεις οτι στο hacshop το εχουν περιπου 220ε. Η τελικη τιμη του ειναι 145 ή χωρις τα τελωνια και τους υπολοιπους φορους???

140€ είναι η τιμή του με το ΦΠΑ. Αν το παραγγείλεις πρέπει να προσθέσεις +30€ μεταφορικά και κάτι ψιλά (1,5€ περίπου) για την ασφάλιση του πακέτου κατά την μεταφορά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.