Jump to content



Την συμβουλή σας


johnues

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα παιδιά!

Επειδή εχω ψιλοχαθεί απο τον χώρο τον pc θέλω εαν μπορεί κάποιος να μου προτέινει τα υλικά για ένα νέο υπολογιστή .Θέλω βασικά καποιά υλικά αλλα δεν ξέρω ποιά θα ήσαν καλύτερα για τις απαιτήσεις μου .Το σύστημα θέλω να έχει athlon fx 64bit με 1 gb ram 1 γρήγορο δίσκο 200αρι , ενα καλό τροφοδοτικό να αντέξει τα υπολοιπά που αντεξαν απο το παλιό pc κ φυσικά μια καλή μητρική .Μόνο για αυτά θέλω εαν μπορεί κάποιος να μου προτείνει , vga δεν με ενδιαφέρει γιατι υπάρχει και δεν με νοιάζει και το κόστος απλα θέλω να στήσω εναν δυνατό υπολογιστή

Υ.Γ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Τροφοδοτικό fortron 550W

μητρική Gigabyte με SLi ή MSI K8T neo και φυσικά κάποιες VGA PCI-e σε SLi. Εάν παίζεις παιχνίδια σου προτείνω 6600GT/Ultra, εάν έχεις να δώσεις παραπάνω πας σε 6800Ultra. :007:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να τα σκασει διπλα για SLi ενω η μονη και μικρη διαφορα ειναι στα bench?X800XT

Τροφοδοτικο OCZ,Forton κτλ.Μητρικη εγω θα επενα DFI ή την Gigadyte.Μνημες OCZ,G.Skill ή Xteme Twinmos(UTT).HD Western Digital ή matrox

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.