Jump to content


ΑΓΟΡΑ ΟΘΟΝΗΣ 21" CRT.


spiros4

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους του φορουμ και τις καλυτερες ευχες σαν καινουργιο μελος.

Θα ηθελα να μου προτεινετε τις πιο καλες κατα την γνωμη σας οθονες στις 21".Μιλαμε παντα για CRT.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Eizo T966 (Η SUPER ΟΘΟΝΗ!!!!)

Απο Viewsonic Graphics Series G810 , G810B και απο 22' το P225f

Σε SAMSUNG 1100DF (2048χ1536@75Hz)

Σε LG βρίκα την N2200P(2048x1536@77Hz)

Τιμές

Γραμμή Computers -Msystems

To e-shop έχει μόνο κάτι PHILIPS αλλα ψιλομούφες μου φανήκαν διοτι κάναν κοιλιά μεγάλη!!!

e-shop

Αν θές περισσότερα μοντέλα να σου βρώ! No problem!Απλώς πες μου την γνώμη σου! :111:

Εξαρτήματα για οθόνες ξέρεις που μπορώ να βρώ?????

Link to comment
Share on other sites

Κανενας δεν εχει να προτεινει??Τουλαχιστο πειτε μου ενα καλωσηρθες.... :022: :022: ;)

Καλωήρθες :038:

Σου προτείνω Sony GDM-F520,Sony CPD-G520,Mitsubishi Diamond PRO 2060U και αν δεν σου αρέσουν οι Trinitron ή οι DiamondTron οθόνες τότε κοίτα και τις

VIEWSONIC G810 και την 22" ViewSonic P225f.Ολες πολύ καλές είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αντιγρεφέα!!! Τέλος πάνων! Εγω λέω Eizo T966 την είχα δει στο πλαίσιο βουλιαγμένης και ΚΟΛΗΣΑ!! ήθελα να την αγόραζα αλλα έκανε τότε 1,137Ε και δεν είχα τόσα! Έχει κανεις το συγκεκριμένο μοντέλο???

Link to comment
Share on other sites

Πολλή καλή είναι και η SAMSUNG 1200NF

Επίσης μη δίνεις πολλή σημασία στις μεγιστες αναλύσεις 2048x1536 όπου πολλές οθόνες απλά βγάζουν την ανάλυση αλλά από ποιότητα εικόνας...άστα να πάνε..Λογικά θα την δουλεύεις μια 22" σε καθημερινή χρήση σε 1.920 x 1.440 και σε 1600χ1200 με 85+ Hz.Εξαρτάται με το τι θα ασχολείσαι κάθε φορά.Από κει και πέρα η ποιότητα εικόνας μετράει πάνω από όλα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.