Jump to content



MOZILA


rotten

Recommended Posts

Καλησπερα

Χρησιμοποιω τον mozila καποια στιγμη κολλησε και τον εκλεισα. οταν πηγα να τον ξανα ανοιξω μου εβγαλε ενα μυνημα οτι χρησιμοποιειτε απο αλλο χρηστη και να επιλεξω καινουργιο προφιλ.το εκανα αλλα εχασα τους σελιδοδικτες μου.πως μπορω να γυρισω στο προηγουμενο προφιλ,γιατι τωρα δεν βγαζει ξανα το μυνημα επιλογης προφιλ η εστω να ξανα βρω τα αγαπημενα μου.λειτουργικο windows xp ελληνικα

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χμ.. νομίζω ότι είχε ξανατύχει σε κάποιον άλλο εδω μέσα κάτι παρόμοιο... κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ ειδικά στην κατηγορία Ιντερνετ μέχρι να θυμιθώ και εγ΄ω σε ποιον είχε τύχει για να βρώ την αντίστοιχη καταχώρηση..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Χμ.. νομίζω ότι είχε ξανατύχει σε κάποιον άλλο εδω μέσα κάτι παρόμοιο... κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ ειδικά στην κατηγορία Ιντερνετ μέχρι να θυμιθώ και εγ΄ω σε ποιον είχε τύχει για να βρώ την αντίστοιχη καταχώρηση..

Ο.Κ Το βρηκα ευχαριστω.

C:Documents and Settings[Log-in Name]Application DataMozillaProfiles

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.