Jump to content


Αγορά οθόνης dell 1905ft


lloigor

Recommended Posts

Γεία σας παιδία,πρώτη φορά γραφω και θα ήθελα την βοήθεια σας.

θέλω να μου πείτε αν αξιζει η αγορά της dell 1905fp.Θα την αγοράσω μεσω της δουλειάς μου στην τιμη των 422,00 ευρω.Εχω διαβάσει στο forum οτι έρχεται με δυο panel με samsung pva ltm190e4 και με auo mva m190en03

μπορεί καποιος να μου πει αν οντως ισχυει αυτο; και αν εχετε να μου πειτε κατι αλλο για αυτην την οθονη ή αν προτεινετε και καποια αλλη;ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Το θέμα είναι ότι η τιμή 422,45 ευρώ, νόμιζα ότι ήταν προσφορά μέσω της δουλειάς μου. Δεν είχα δεί ότι υπήρχε προσφορά στο site της Dell. Τώρα προβληματίζομαι αν πρέπει να μείνω στην πρώτη επιλογή μου την Nec 1970NX ή να πάρω την Dell 1905? Μπορείτε να μου προτείνετε ποιά από τις 2 είναι η καλύτερη? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

To pivot είναι η περιστροφή της οθόνης κατά 90 μοίρες.Το Nec είναι ένα πολύ καλό μόνιτορ με πολύ καλό screenmanager software.Είναι για όλες τις δουλειές πολύ καλό.Κατ αρχήν δεν είπες για τι δουλειά το θέλεις το μόνιτορ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι και γενικά είναι πολύ ξεκούραστες αν κάθεσαι με τις ώρες μπροστά στον υπολογιστή,έχουν πιο ζωντανά χρώματα,καλύτερο κοντράστ κλπ.Στο μόνο που υστερούν είναι τα παιγνίδια.Λύθηκε το πρόβλημα με τις SPVA αλλά δεν έχουν έρθει Ελλάδα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και γενικά είναι πολύ ξεκούραστες αν κάθεσαι με τις ώρες μπροστά στον υπολογιστή,έχουν πιο ζωντανά χρώματα,καλύτερο κοντράστ κλπ.Στο μόνο που υστερούν είναι τα παιγνίδια.Λύθηκε το πρόβλημα με τις SPVA αλλά δεν έχουν έρθει Ελλάδα ακόμα.

Bρε έχουν έρθει (τουλάχιστον η μία), αλλά ποιος την πληρώνει τόσο που κάνει εδώ.

http://www.skroutz.gr/index.php?keyword=eizo&order=1&limitor=1&keywordor=L578+L778&tax=0〈=gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.