Jump to content



My little big Upgrade


Ujin1442169065

Recommended Posts

Ujin ακομα να μας δωσεις κανα "καλο" benchmark?

Δε θελω να πιστευω οτι επεσες σε καμια μπανανα αλλα σε εχουν φαει οι γυναικες και τα ξενυχτια.

Οπως καταλαβαινεις περιμενουμε εναγωνιως φωτογραφικο υλικο (ελπιζω καλυτερης ποιοτητας) απο το ολο συστημα σε λειτουργια καθως και μια σειρα απο benches για να δουμε που βαδιζει το κτηνακι σου.

Link to comment
Share on other sites

Ujin ακομα να μας δωσεις κανα "καλο" benchmark?

Δε θελω να πιστευω οτι επεσες σε καμια μπανανα αλλα σε εχουν φαει οι γυναικες και τα ξενυχτια.

Οπως καταλαβαινεις περιμενουμε εναγωνιως φωτογραφικο υλικο (ελπιζω καλυτερης ποιοτητας) απο το ολο συστημα σε λειτουργια καθως και μια σειρα απο benches για να δουμε που βαδιζει το κτηνακι σου.

Τάκη δεν έχω ανεβάσει ούτε 1mhz ακόμα.

Έλειπα 2 μήνες από Αθήνα και όπως καταλαβαίνεις έχω πολλά πράγματα που πρέπει να γίνουνε και δεν μπορώ να αφιερώσω τις ώρες που θέλω στο pc.

Πέρα από αυτό τις ώρες που κάθομαι στο μηχάνημα προσπαθώ να το χαρώ λίγω εν λειτουργεία και όχι να το κοιτάω να κάνει stability test. Έτσι και αλλιώς θα το αφήσω να δουλέψει καμιά βδομάδα στοκ για στώσιμο και για να βεβαιωθώ οτι είναι όλα καλά.

Από benches μπορώ να δώσω ότι θέλετε σε στοκ και για τις φωτογραφίες θα κάνω ότι μπορώ να φαίνονται καλά.

']Τα παραπάνω υλικά που ''μάζεψες'' συνθέτουν ευτυχία για μία 2ετία .

Η κάρτα θα μείνει στην παρέα 1 χρόνο σίγουρα, όπως συνηθίζω με τις κάρτες.

Cpu τα τελευταία 3 χρόνια αλλάζω κάπου μεταξύ 4-6 μηνών, αλλά από την άλλη δεν έχω ξαναδώσει τόσα λεφτά για cpu. Φαντάζομαι οτι αυτή τη φορά θα κρατήσει παραπάνω.

Η μεγάλη επένδυση και η μεγαλύτερη χαρά μου στην αναβάθμιση είναι η οθόνη. Πραγματικά κάνει τη διαφορά. Την κάρτα την πήρα μόνο και μόνο για να παίζω 1920Χ1200 απροβλημάτιστα. Αρχικά είχα σκοπό να πάω σε 6800GT.

Link to comment
Share on other sites

Ναι διετία ρε παίδες γιατί ? Σχήμα λόγου ήταν βασικά , , ,

Αλλά κάποιος που είναι νορμάλ και όχι καμμένος σαν εμάς μένει ευτυχισμένος για τόσο χρονικό διάστημα.

Υπάρχουν δεδομένα και δεδομένα για τον κόσμο , Άλλος αγοράζει cpu με 1000 ευρώ τραβάει ένα πι , έναν μαρκο , κανα 2 μεμορυ προγράμματα και τον αλλάζει , η τον σπρώχνει.

by the way , , , πολύ καλό συνολάκι . άλλη μία φορά/ .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.