Jump to content



Ελεος ρε παιδια, μια 6600GT PCX!!!


Πριονέτο

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από vdeseris

Ναι όντως 6600GT pci-e δεν υπάρχει πουθενά.... :p

(από multirama)

επειδή υποθέτω ότι αναφέρεσαι σε μένα, να διευκρινήσω ότι αναφερομούνα σε αντιπροσωπείες

αλλά ακόμα και στα περισσότερα καταστήματα δεν υπάρχει (καθώς είναι σε έλλειψη από τις αντιπροσωπείες εδώ και 1-2 εβδομάδες)

εξαίρεση μπορεί (όπως δείχνεις και εσύ) να αποτελούν μεγάλες αλυσίδες που μπορεί να έχουν στοκ τουλάχιστον 2 εβδομάδων.....

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 19:43]

επειδή υποθέτω ότι αναφέρεσαι σε μένα, να διευκρινήσω ότι αναφερομούνα σε αντιπροσωπείες

αλλά ακόμα και στα περισσότερα καταστήματα δεν υπάρχει (καθώς είναι σε έλλειψη από τις αντιπροσωπείες εδώ και 1-2 εβδομάδες)

εξαίρεση μπορεί (όπως δείχνεις και εσύ) να αποτελούν μεγάλες αλυσίδες που μπορεί να έχουν στοκ τουλάχιστον 2 εβδομάδων.....

;)

Όχι ρε συ. Δεν αναφέρθηκα κάπου συγκεκριμένα απλά όταν τις είδα σήμερα θυμήθηκα τον τίτλο του thread και λέω WTF?? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Όχι ρε συ. Δεν αναφέρθηκα κάπου συγκεκριμένα απλά όταν τις είδα σήμερα θυμήθηκα τον τίτλο του thread και λέω WTF?? :D

σήμερα;

και που το ξέρουμε ότι είναι σημερινή η φωτογραφία;

λυπάμαι φίλε μου αλλά δεν παρέθεσες κανένα αποδεικτικό στοιχείο!

και μην κάνεις τον κόπο να ανεβάσεις καμία νέα φωτό γιατί έχουμε καταλάβει τι μάστορες του Photoshop είστε εκεί πάνω....

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 19:53]

σήμερα;

και που το ξέρουμε ότι είναι σημερινή η φωτογραφία;

λυπάμαι φίλε μου αλλά δεν παρέθεσες κανένα αποδεικτικό στοιχείο!

και μην κάνεις τον κόπο να ανεβάσεις καμία νέα φωτό γιατί έχουμε καταλάβει τι μάστορες του Photoshop είστε εκεί πάνω....

:hehe:

Έχω και μάρτυρα τον chroma.... :p:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Έχω και μάρτυρα τον chroma.... :p:D :D :D

άσε δεν λέω τίποτα γιατί την τελευταία φορά που τον έπιασα στο στόμα μου εμφανίστηκε την επόμενη μέρα θύμα τροχαίου ο άνθρωπος.... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 20:07]

άσε δεν λέω τίποτα γιατί την τελευταία φορά που τον έπιασα στο στόμα μου εμφανίστηκε την επόμενη μέρα θύμα τροχαίου ο άνθρωπος.... :D

’σ'το καλύτερα..... :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

για να είμαστε ακριβείς το τροχαίο είχε προηγηθεί των σχολίων μου

αλλά από την άλλη να μου πεις, εγώ τον είχα πάει στο σταθμό να πάρει το αυτοκίνητό του λίγο πριν συμβεί το μοιραίο......

άσε, χειρότερα τα έκανα τώρα.....:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Χεχεχε και όμως το τροχαίο έγινε τα ξημερώματα της επομένης που με γύρισες.. :hmm:

Tης επομένης;

Πουουου, γμτ, έχασα το ''touch'' μου!

Καλά λοιπόν, τότε μπορώ να σχολιάσω άφοβα: Λοιπόν Βασίλη, είσαι σίγουρος ότι είδες τις 6600; Μήπως το ατύχημα επηρέασε την όρασή σου και πλέον βλέπεις μπροστά σου αποκλειστικά DFI NF4 και SLI κάρτες (δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο ότι ισχυρίζεσαι ότι είδες όχι 1 αλλά 2 (!) 6600GT SLI στο multirama);

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.