Jump to content



explorer.exe application error


BikersOnly

Recommended Posts

τι ναι τούτο ρε παιδιά???

Καταρχήν έχω 2 σκληρούς....ένα 100 και ένα 80...

ενώ έκανα τις dv περασμένες ταινίες μου σε avi αρχεία στο PC... την 1η ταινία την έκανα μια χαρά.....πάω να κάνω την 2η αφού την είχα επεξεργαστεί με το Ulead και στο 99% μου βγάζει αυτό το μήνυμα error :

The instruction at 0x02bfc027 referenced memory at 0x0012004c the memory could not be read.

Click OK to terminate the program

Click Cancel to debug the program

Πάω με τον Explorer στον 2ο σκληρό που την είχα γράψει....είχε δημιουργηθεί το αρχείο ΑΛΛΑ με το που μπαίνω στον explorer στον 2ο σκληρό μου ξαναβγάζει το ίδιο μήνυμα....μόνο στον 1ο σκληρό δεν το βγάζει το μήνυμα...

λέω οκ...πάω να το κάνω save στον πρώτο σκληρό....πάλι στο 99% μου έβγαλε το ίδιο μήνυμα...

είτε Ok πατάω είτε debug με πετάει στο desktop...έκανα επανεκίνηση...και ξανά τα ίδια...

Εδώ να πω ότι ο ένας σκληρός έχει 25GB άδειο χώρο και ο 2ος 30 GB...

και ο 2ος στον οποίο μου βγάζει και το μήνυμα ενώ μπορώ π.χ να κάνω δεξί κλικ Properties μια χαρά με το που πατάω δεξιά στον explorer που έχω τα αρχεία (και εδώ να πω ότι έχω αρκετά μεγάλα αρχεία π.χ 3-4 αρχεία των 5 gb video και καμιά 20αριά φωτό) εκεί μου πετάει το μήνυμα...ενώ στον 1ο σκληρό δεν μου πετάει κανένα μήνυμα...και τα αρχεία τα έχω thumbnails...

Βασικά χτες από το πρωί μέχρι το βράδυ έκανα επεξεργασία video....λες να φταίει αυτό?Ότι πούσαρα πολύ το Pc?

Τι λέτε ρε παιδιά? Τι μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.