Jump to content



Bluejacking


giorgos_cupra

Recommended Posts

Ρε παιδια τι γινεται με αυτην την ιστορια?Εχει προχωρησει καθολου?Εχουν βγει καινουργια προγραμματα?Εγω ειχα κατεβασει πριν ενα-δυο μηνες κατι τετοια προγραμματα απο το myphone νομιζω,αλλα δεν γινοταν και τιποτα...απλα αν εβρισκε καποια συσκευη σου ελεγε τα πρωτοκολα που χρησιμοποιουσε..εκτως και αν δεν ειχα εγω καταφερει να τα λειτουργησω σωστα...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τι περιμενεις απο το bluejack??

Εγω στο P910i εχω το SMAN που ειναι πολυ χρησιμο προγραμμα, και μεσα στα υπο-προγραμματα του εχει και bjack...

Απλα στελνεις στον αλλο μηνυμα χωρις να φαινεσαι...

Επισης εχω το BT Services που λεει για πρωτοκολα κλπ αλλα δεν καταλαβαινω τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φανη αφου μηνυμα στον αλλον μπορει να στειλει σαν επαφη και αλλαζοντας το ονομα της συσκευης εχεις το ιδιο αποτελεσμα!Τοτε γιατι τα φτιαξαν αυτα τα προγραμματα?

Link to comment
Share on other sites

Εκει που εχει πολυ πλακα ειναι στον κινηματογραφο!!Αλλα πως γινεται σε αυτον που στελνεις να πηγαινει παντα το μηνυμα?Γιατι ο αλλος εχει επιλογη να μην το δεχθει..

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε σημερα στο μπιλιαρδαδικο στα Goodys της Λεωφ.Καβαλας εριξα πολυ γελιο!!

Μερικα κινητα δεν εχουν αυτη την επιλογη...και οσα την εχουν νομιζω δεν μπορεις να την παρακαμψεις και να το στειλεις...

Στα cinema δεν το εχω δοκιμασει! χεχε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.