Jump to content



Raid 0: 2 x 740GD ή 4 x 360GD Raptors


Orthodox

Recommended Posts

Ήρθαν και οι Raptors μαζί με 4 300άριδες Maxtor…

Δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά σήμερα γιατί πέσανε πολλά μαζεμένα αλλά το μόνο που δοκίμασα τους 4 Maxtor σε softRaid5 πάνω στον sil3114 και είναι για γέλεια…

attachment.php?attachmentid=8871&stc=1

post-172-1442174264,1304_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Thanks man...

Μη σκιάζεσαι όμως, ανήκω και γω στο club των “τυχερών”… :D

Παραδόξως όμως περάσανε όλοι τα εξονυχιστικά βασανιστήρια που τους έκανα και πιστεύω θα βγουν όλοι σκυλιά χωρίς probs in da future…

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και οι Raptors μαζί με 4 300άριδες Maxtor…

Δεν πρόλαβα να κάνω και πολλά σήμερα γιατί πέσανε πολλά μαζεμένα αλλά το μόνο που δοκίμασα τους 4 Maxtor σε softRaid5 πάνω στον sil3114 και είναι για γέλεια…

Καλοδούλευτοι και αυτοί.

Οι Maxtor ποιας σειράς είναι; Μου έκανε εντύπωση το QuickVIEW που γράφουν πάνω τους. Τι ακριβώς είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=16524

Δες εδω την πρωτη εικονα που ειναι raid 2x74

Απαγορευτικό το thread σου Γιάννη, το είδα αλλά θα κάνει μια βδομάδα να κατεβάσει τις εικόνες…. Θα το δω από τη δουλειά πάντως και αν έχω και γω αποτελέσματα θα ποστάρω…

Υ.Γ. Είμαι από τους καμένους του πΟΤΕ, my pstn

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτοι και αυτοί.

Οι Maxtor ποιας σειράς είναι; Μου έκανε εντύπωση το QuickVIEW που γράφουν πάνω τους. Τι ακριβώς είναι αυτό;

Diamond Max 10 6L300S0… Για maxline έβγαινε πολύ….!!!!! :o

Το QuickVIEW και γω δεν έχω ιδέα τι είναι… :120:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.