Jump to content



αγορα ηχειων


LEO

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους

λοιπόν έχουμε και λέμε...θέλω να αγοράσω ηχεία για το pc να δουμε καμια ταινία τις προκοπης και να ακουσουμε κάνα τραγουδάκι τα συνηθισμένα δηλαδή

βασικά δίναμε να δώσω μέχρι 110e και θέλω ότι δυνατότερο υπάρχει σε αυτά τα λεφτά (αυτη τη στιγμη εχω 2χ40 watt rms πανω σε ενισχιτη)

ακούω προτάσεις (5.1 και πανω ετσι) :050:

εύχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

πιθανότατα, αν και γενικά αποφεύγουν τα vreative απο οτι καταλαβα οι περισσότεροι εδω.....ειδικά μετα την ανικανότητα των XI-FI να δουλέψουν με κάποια creative{δε θυμάμαι ποια....} μεγάλη ξεφτίλα

Link to comment
Share on other sites

αν δε κανω λάθος , bulk εννοεί πως απλά παίρνεις το προιόν συνοδευόμενο ΙΣΩΣ απο κάποιο manual , και retail το οτι το παίρνεις μεσα στη συσκευασία του με manual κτλ γιαυτο οι bulk είναι φθηνότερες απο retail

Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα αναφέρεσαι στον Necro{Demon} εγώ θα πάρω τα creative

και γω μπερδεύτικα και νόμιζα πως εννοούσες τα logitech! καλορίζικα αν και στη θέση θα το ξανασκεφτόμουν τουλάχιστον μέχρι να μιλήσει κάποιος πιο έμπειρος απο δω!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν επειδή έχει γίνει παρεξήγηση με το ποια εννοούσα.....χάθηκα...Λοιπόν πάλη από την αρχή.1.καλορίζικα και στους 2 σας.....2.Εγώ για το ότι είναι καλύτερα εννοούσα τα x-530 γιατί και από ότι έχω διαβάσει για και εγώ πήρα πρόσφατα ηχεία(z-5500)και άκουσα πολύ καλά λόγια για τα logitech τώρα για τα creative δεν ξέρω....λύθηκε η παρεξήγηση????!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.