Jump to content



Ατι Χ800 256MB GTO


GAngel

Recommended Posts

Mπα δε νομιζω οτι ειναι καλυτερη απο 6800gt.Πολυ χλωμο εως τελειως χλωμο...Εχει 12pipelines η x800gto κ 16 η 6800gt κ πρεπει να ειναι κ πιο δυνατος γενικα ο πηρυνας της 6800gt.Διορθωστε με αν κανω λαθος, δεν ειμαι 100% σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι καλυτερη απο μια απλη 6800 ετσι δεν ειναι; :104:

Konos στα παιχνιδια τυπου do0m 3 kai F.E.A.R πως πάει η κάρτα;

YS.

ΝΑ το δοκιμάσω

;

http://www.techpowerup.com/atitool/

http://www.majorgeeks.com/download.php?det=737 :059:(λενε οτι με αυτο τα προγραμματα μπορεις να ενεργοποιησεις τα κρυφα pipelines και να τα κανεις 16!!) :079:

Link to comment
Share on other sites

Η δικια μου 6800 (βλ. υπογραφη) που ειναι απλη χωρις o/c βγαζει 3900 στο 3dmark 05 αλλα εγω τη δουλευω μονιμα με ανοιχτα τα κλειδωμενα pipelines κ βγαζω 4400 χωρις o/c κ 4800+ με o/c.Αν το 4500 που λεει ο Konos ειναι χωρις o/c τοτε ειναι καλυτερη σιγουρα απο 6800 απλη

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το 4500 ειναι χωρις o/c αλλα δυστηχως η καρτα δεν δεχετε σχεδον καθαλου υπερχρονισμο.

@Mondeloxmm: δεν παιζω καθολου FPS αρα δεν ξερω πως παει

Απο οτι καταλαβα δεν ειναι κορυφαία καρτα αλλα σιγουρα παει κοντα στο πολυ καλη. :109: Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

3800 βγαζω εγω (αsus 6600gt) με λιγο υπερχρονισμο και αυτες βγαζουν 4000 και 4500 σιγα τι διαφορα.. δηλαδη ποιες βγαζουν 9 και 10 χιλιαδες μονο 7800??

Φιλε μην τρελενεστε με τις μετρησεις τι να την κανω μια 7800 οταν και η χ800 η η 6600 με υπερχρονισμο μου τρεχει μια χαρα σε ολα τα παιχνιδια (δεν ειναι μεγαλη η διαφορα στην απεικόνιση των 1024 με 1600.)

Παιχνίδια θελουμε να παίζουμε οχι να ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΠΙΑ ΚΑΡΤΑ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!!! :084:

Στο μάτι δεν φένεται η διαφορα αν ενα παιχνιδι τρέχει πανω απο 30-35 fps ή κάνω λάθος :)

Μια χαρά είναι η κάρτα σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.