Jump to content



Need for Speed MOst Wanted 6600gt


KOSTAS4_XT

Recommended Posts

Ευχαριστώ ρε παιδια.. Αλλα ολα αυτα που μου γραφετε ειναι εντελώς υποκυμενικά!

Είναι racing, οποτε θελουμε και πολλα fps για να νιωθουμε πως ειναι racing και οχι καροτσακι!

Αν ειναι ευκολο αναφερετε settings και fps μεσω fraps.

Link to comment
Share on other sites

fps να σου πω δεν εχω, αλλα θα παιζεις ανετα.

Εχω τα ιδια χαρακτηριστικα με το δικο σου με διαφορα μια 6800GT, ολα χωρις o/c και εχω στο NFS τα παντα στο full ακομα και το ΑΑ! Πιστευω δε θα εχεις προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα αν συγκρινουμε την 6800Gt με την 6600gt..καλα κρασια!FPS με ολα full εχω το Min 20(venice@2700,1g bh-5,6600gt stock).Αν βγαλεις το ΑΑ εισαι κυριλε..βεβαια γουστα ειναι αυτα.Αλλοι παιζουν με 30Fps κι αλλοι δεν αντεχουν ουτε στα 40..με οτι εχεις παιζεις!

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες, το ΑΑ το θεωρω Μ@λ@ακ1@!!!!!

1280 1024 οπως λετε με AF που το λατρυεω.

Απλα εχω 19" TFT και παρ'ολο που δεν εχει καθολου interpolation σε χαμηλες αναλυσεις, ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ APO CRT.. Και την ιδια αποψη εχει και καποιος οπαδος των CRT που συχενεται τις TFT ... μεχρι που ειδε την δικια μου xexe :)]

THNX!

Τελικα δεν αντεξα να περιμενω αλλο για την Χ1600ΧΤ (ασε που ειδα μια photo retail X1600XT και εγραφε ΑTI Enginering Sample, και μου ρθαν αναποδες..

Πηρα MSI (απο τις μεγαλυτερες αν οχι η μεγαλυτερη 6600GT που εχω δει) και αυριο το πρωι θα εγκαταστησω Win κτλ..

Εστησα σημερα το μηχανημα πανω σε ενα Soprano ;) (τρρρρρελα το κουτακι..)

Ακομα ειμαι στη δουλεια ρε παιδια απο της 6. ;~~~(

ΝΕΤ - sports-ΚΑΦΕ. Επεσε η δουλεια και επιτελους πινω την λεμοναδιτσα μου, κανω το στριφτο μου, τρωω τα πατατακια μου αλλα σσσσσσ lololol

;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.