Jump to content



Ασυρματο πληκτρολογιο-ποντικι


Jason1442169106

Recommended Posts

Δεν ηξερα σε ποια κατηγορια να βαλω αυτο το thread γιαυτο κ το βαζω εδω!Σκεφτομαι να παρω ασυρματο πληκτρολογιο-ποντικι κ συγκεκριμενα αυτο εδω .Σε gaming ομως το ασυρματο αυτο πληκτρολογιο θα ειναι καλο??Αν παταω πολλα κουμπια μαζι θα τα δεχεται ολα κανονικα η θα κλαταρει?Επισης αν παταω καποιο κουμπι θα ανταποκρινεται οσο αμεσα ανταποκρινεται κ ενα ενσυρματο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε έχω εδώ και 4χρονια ένα keyboard Logitech και ένα mouse(αν και το άλλαξα για να πάρω το MX1000Laser αλλα όχι γιατί χάλασε το παλιό)..Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος....Το keyboard έχει πολύ μεγάλη enbelia έχω αλλάξει απειροελάχιστες φορες μπαταρία και όλα είναι καλά αλλα γενικά σε τέτοια θέματα εμπιστεύομαι πολύ πιο πολύ την LOGITECH

LOGITECH RulezzzzZZZZ

Link to comment
Share on other sites

Και εγω logitech εχω (thx Nemesis1983!!!) και στα παιχνιδια ειναι μια χαρα!Απλα το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι αν ειναι δυνατον το ποντικι να εχει περισσοτερα απο 3 κουμπια για δικη σου ευκολια

Link to comment
Share on other sites

To συγκεκριμενο σετακι της Μιcrosoft που εχω βαλει, το σκεφτομαι σοβαρα γιατι εχω το ιδιο πληκτρολογιο σε ενσυρματο κ με αλλο χρωμα, κ με βολευει παρα πολυ.Οταν ερθει ο καιρος να παρω, γιατι τωρα no $$ no party.. , θα αποφασισω τοτε αν αυτο που θα παρω θα ειναι MS η logitech.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω logitech εχω (thx Nemesis1983!!!) και στα παιχνιδια ειναι μια χαρα!Απλα το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι αν ειναι δυνατον το ποντικι να εχει περισσοτερα απο 3 κουμπια για δικη σου ευκολια

Κάποιος του χάριζε ένα γάιδαρο και εκείνος τον κοίταζε στα δόντια! Παρακαλώ mefistofeli! Αν και το ποντίκι είναι καλό ότι και να λες. Όπως είπε και ο Εvo8-By-m-diox Logitech RulezzzzZZZZ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάποιο φιλαράκι που δουλεύει στα moultirama, όταν του ζήτησα χαρτί για φωτογραφίες, μου έδωσε δώρο που περιέχεται στη συσκευασία, ένα muse της hp.

Με τιμή όλα 25 ευρώ. Μιλάμε για πολύ καλό ποντίκι!

Link to comment
Share on other sites

Jason το σετάκι που αναφέρεις είναι έκδοση dsp οπότε πρέπει να αγοράσεις πλήρη Η/Υ για να το πάρεις σε αυτή την τιμή. Δες και μόνος σου στο link που προανέφερες. Εμπειρία με ασύρματα δεν έχω αλλά μάλλον κι εγώ θα εμπιστευόμουν τα Logitech περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδια δε μου λετε, τα ασυρματα ποντικια και πληκτρ. που λειτουργουν με ακτινες, σε τι αποσταση και γωνια πιανουν??Σκεφτομαι να παρω ena σετακι της Labtec το οποιο ειναι φτηνο και γραφει πανω οτι κατασκευαζεται απο Logitech.

Το θελω για το σαλονι μου, αλλα να μπορω να εχω το pc πιο περα και να καθομαι σε 2-3 μετρα αποσταση.Τι λετε??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.