Jump to content



Σύνδεση υπολογιστή με 32’’ Wide CRT TV


Haunted

Recommended Posts

Γεια σε όλους. Ακούω προτάσεις για την καλύτερη δυνατή εικόνα. Όσοι το έχουν δοκιμάσει θα ξέρουν τι εμπειρία είναι να βλέπεις ταινίες σε αξιοπρεπές μέγεθος οθόνης ή να παίζεις pro evolution με τους φίλους σε 32’’. Η VGA μου (Leadtek 6800LE) βγάζει S-Video έξοδο, η τηλεόραση (Sony KV-32XL90E , CRT 32’’ 16:9) έχει 3 SCART στο πίσω μέρος, μια S-Video και μια RCA είσοδο μπροστά. Από S-Video σε Scart δεν μου δουλεύει για κάποιο λόγο ότι και αν δοκίμασα, S-Video σε RCA δεν μου άρεσε και πολύ η εικόνα και τώρα το έχω S-Video σε S-Video. Όλα καλά με τις ταινίες αλλά στα παιχνίδια μου φαίνετε ότι κάνει σπασίματα σαν να μην έχω ενεργοποιημένο το V-Sinc. Επίσης η οθόνη μου είναι TFT (4:3 1280X1024) και η TV 16:9 με τι ανάλυση θα πρέπει να δουλέψω για να μην τα δείχνει όλα πατημένα; Επίσης τι ρύθμιση κάνετε στις nVidia για το TV-Out, Dual View ή κάτι άλλο; Έχω χάσει την μπάλα λίγο, ελπίζω να βοηθήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.